Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Родини загиблих та інваліди-учасники АТО отримуватимуть кошти на придбання житла

Родини загиблих та інваліди-учасники АТО отримуватимуть кошти на придбання житлаУрядом затверджено механізм цільової грошової компенсації для придбання житла сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідами І—ІІ групи з числа учасників АТО.

Пояснення щодо змін у цій програмі надає Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Так, якщо раніше житло таким родинам вибирали і купували місцеві органи влади за рахунок субвенції з державного бюджету, то тепер вони будуть мати можливість самостійно обирати прийнятне для себе житло та купувати його за кошти грошової компенсації, наданої Урядом.

Крім цього, документ передбачає право осіб цієї категорії отримувати за бажанням грошову компенсацію за належне їм житло.

Прийняття цього рішення сприятиме більш ефективному використанню бюджетних коштів та дасть можливість уникнути незадоволення житлом, придбаним органами державної влади для цієї категорії населення.

Також затверджено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I—II групи з числа військовослужбовців-учасників АТО, які перебувають на квартирному обліку.

Грошова компенсація членам сім’ї загиблого військовослужбовця або інвалідам виплачується в порядку черговості постановки на квартирний облік у межах однієї категорії за рахунок коштів відповідної субвенції.

При місцевих органах виконавчої влади будуть утворені комісії, які розглядатимуть заяви членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації.

За детальними роз’ясненнями щодо порядку отримання компенсації слід звертатися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації.

За даними Департаменту, в області за станом на 01.09.2016 на квартирному обліку перебувало 10 осіб цих категорій.

Телефон гарячої лінії Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації (061) 764 13 62.

Управління у справах преси та інформації ЗОДА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1