Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Родини загиблих учасників АТО створюють обласну громадську організацію

Родини загиблих учасників АТО створюють обласну громадську організаціюЗа підтримки облдержадміністрації громадська організація «Запорізьке міське об’єднання сімей загиблих воїнів АТО» розпочала створення місцевих осередків. У Вільнянському та Новомиколаївському районах з родинами героїв зустрілися громадські активісти Микола Говоруха, Галина Ревуцька та Костянтин Касьяненко, представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, соціально відповідального бізнесу, волонтери.

За словами Миколи Говорухи, сьогодні важливо познайомитися, налагодити комунікацію, оперативно допомагати одне одному в скрутних життєвих ситуаціях. У центрі уваги були питання санаторно-курортного лікування, забезпечення житлом, оплати житлово-комунальних послуг. Батько загиблого бійця Володимир Основа розповів, що за три роки родина так і не отримала передбачену законом земельну ділянку, обурився бездіяльністю органів Держгкеокадастру. Мати полеглого воїна Світлана Ушакова зауважила, що, незважаючи на наявність районної програми, фактично пільги на «комуналку» немає

Учасники зборів обрали регіональних координаторів, провели анкетування, визначилися з найближчими планами. Протягом місяця такі зустрічі відбудуться в усіх містах та районах області.

Департамент інформаційної політики та комунікацій з громадськістю
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1