Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Роки не зітруть ту трагедію століття…

Саме під таким гаслом 26 квітня пройшов пам’ятний мітинг, присвячений 30-ій річниці Чорнобильської трагедії. Пролетіло три десятиліття, але наслідки того страхіття й досі не дають спокою нашому народу. Ту дозу радіації, що отримали ліквідатори, вивести неможливо, в народі цих людей називають «чорнобильцями» і звучить це як діагноз.

- Тридцять років тому ми були віч-на-віч зі своєю бідою і могли сподіватись лише на власні сили, – звернулася до присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Гришаєва, – і коли ліквідатори вирушали на поєдинок з вогняним ворогом, то розуміли, що навряд чи залишаться неушкодженими. Когось поглинуло полум’я, когось оминуло, та кожного, без виключення, накрило опроміненням. Наша пам’ять ще довго буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, ще не скоро природа вилікує своє зранене дитя від атомної недуги. Та людство повинно досконало вивчити урок відповідальності за свої вчинки, аби більше не повторяти таких рокових помилок.

За героїзм та професійні дії під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 30-ї річниці трагедії матеріальну допомогу від районної ради та райдержадміністрації отримали ліквідатори Володимир Великий, Борис Горпинич, Микола Жижиян, Володимир Запара, Василь Іщенко, Петро Кармазін, Віктор Кожем’якін, Володимир Коробов, Олексій Лобов, Іван Сандулякта вдови ліквідаторів Ніна Боровик, Олександра Глухова, Антоніна Жовніренко, Таїсія Набока і Зінаїда Островська.З нагоди річниці та за самовідданість і високий професіоналізм грамотами РДА відзначено Надію Коростильову, Анатолія Лютого, Ірину Онучко, Раїсу Посипайко, Миколу Муткура, Ольгу Титаренко та Олексія Федченка (посмертно).

Учасники мітингу вшанували пам’ять полеглих під час ліквідації аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та поминальним дзвоном.

Роки не зітруть ту трагедію століття…Роки не зітруть ту трагедію століття…Роки не зітруть ту трагедію століття…


Гуляйпільська районна
державна адміністрація
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1