Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Роль історичної спадщини в процесі ресоціалізації молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

В процесі профілактично-просвітницької роботи Гуляйпільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Гуляйпільським РВ КВІ управління ДПтС України в Запорізькій області 15 серпня організували проведення заходу в Гуляйпільському краєзнавчому музеї, який присвячений основним віхам державотворення та ролі Гуляйпільського краю в цьому процесі, для молодих осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час заходу екскурсовод музею провів невелику екскурсію, де приділяв увагу основним історичним подіям на шляху до Незалежності. Основну увагу було приділено ролі Нестора Махна в подіях громадянської війни минулого століття, його нововведенням у ведення бойових дій та міфам, які пов’язують з його постаттю. Також було згадано антитерористичну операцію, яка проходить на Сході України, та вклад гуляйпільців, які беруть участь в бойових діях. Молоді особи, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі мали можливість подивитися на експонати, які військовослужбовці віддають у музей. Там знаходяться і бойові прапори, і осколки від снарядів, гільзи, знівечені каски та бронежилет, а також фотографії військовослужбовців. Екскурсовод продемонстрував осколок, який влучив у бійця, після чого той злетів з БТР-а, на якому їхав, та пролетів ще майже 20 метрів. Але завдяки бронежилету, боєць не загинув, а тільки отримав поранення. Також було згадано ще одного нашого земляка, який закінчивши Львівську військову академію сухопутних військ ім.. П.Сагайдачного, також брав участь у бойових діях на Сході України та отримав там поранення. Юнак ще до сьогоднішнього дня потребує лікування, має серйозні проблеми зі здоров’ям, але не зважаючи на це, не втратив морального духу, 4 місяці назад він одружився.

Такі заходи відіграють велику роль для соціальної реінтеграції осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, так як допомагають пізнати свою приналежність до певної народності, ідентифікувати себе з певною територією, а подвиги наших героїв сьогодення можуть надихнути на шлях виправлення цієї категорії громадян. Заходом охоплено 8 осіб.

Роль історичної спадщини в процесі ресоціалізації молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі


Гуляйпільська районна державна адміністрація
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1