Роль Левіцитама при лікуванні епілепсії
Хронічний недуга, що розвивається в головному мозку і виявляється у вигляді короткочасних спонтанних нападів, називають епілепсією. Ця хвороба відноситься до категорії неврологічних. Виникнути захворювання може в будь-якому віці, тому від її розвитку ніхто не застрахований. |
Особливі риси і нюанси захворювання
Залежно від чинників, що провокують розвиток недуги, хвороба може мати різні форми. Перші напади можуть з′являтися в п′ятирічному віці, якщо причини носять вроджений характер. Коли епілепсія була придбана через різних недуг або обставин, тоді її прояви і наслідки можуть досить складно піддаватися лікуванню, на відміну від вроджених. Використання Левіцитама (читати - http://infarkta.net.ua/levicitam.html : «Лечение эпилепсии : таблетки Левицитам ( леветирацетам 500 / 250 мг) » ) , який відноситься до протисудомних засобів, дозволяє ефективно боротися з проявами епілепсії.
Цей лікарський засіб входить в обов′язковий лікувальний терапевтичний комплекс. Його особливістю є унікальні властивості, завдяки яким препарат не змінює основні характеристики клітин нервової системи і дозволяє не звикати до нього організму. Левіцитам є не тільки ефективним засобом для боротьби з епілепсією, але й завдяки його основній діючій речовині – левітірацетаму він підходить дітям з чотирирічного віку.
Чинники, що викликають епілепсію
Крім вроджених патологій епілепсію спровокувати можуть інші внутрішні і зовнішні причини. До таких факторів відносять:
- Генетичні відхилення.
- Розвиток пухлин головного мозку.
- Наслідки інсульту.
- Вживання тривалий період алкогольних і наркотичних засобів.
- Розвиток інфекційних недуг, що вражають нервову систему.
- Наслідки черепно-мозкових травм.
- Побічні дії після прийому деяких видів медикаментозних засобів.
- Порушення обміну речовин.
- Розсіяний склероз.
- Синдром антифосфоліпідного характеру.
Це найбільш відомі причини появи епілепсії у дітей і дорослих, але є також ситуації, коли фахівці не можуть точно визначити, чому може розвиватися така недуга. Про лікування цієї хвороби читайте - http://infarkta.net.ua/epilepsiya-lecheniye.html : «Результативное лечение эпилепсии ».
Раніше фахівці вважали, що епілепсія не піддається повному лікуванню і спеціальні протисудомні засоби доведеться застосовувати постійно. Завдяки сучасному поколінню таких препаратів хворі на епілепсію можуть не тільки вилікуватися від неприємної недуги, а й вести цілком здоровий і активний ритм життя. Головною умовою для якісного лікування при такій недузі є суворе дотримання дозування і часу прийому призначених ліків, а також перебувати під відповідним контролем у фахівця.