Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Роликові грилі

Роликові гриліТаке теплове обладнання як гриль користується величезною популярністю, адже їжу, яка готується на ньому, по праву можна вважати більш корисною, ніж смажена чи тушкована, а про смакові якості і годі й говорити!

Страви на грилі безумовно знаходяться в меню майже всіх поважаючих себе кафе, ресторанів, закладів швидкого харчування.

Однією з різновидів грилів є гриль роликовий. Принцип його роботи нескладний: ролики безперервно обертаються, тому сардельки і сосиски прожарюються рівномірно. Продуктивність грилів - до 150 сосисок на годину, це цілком гідна цифра для середнього фаст-фуду. Дуже великий вибір роликових грилів можна подивитися і вибрати тут: http://www.food-service.com.ua/grili-c409

Кількість роликів варіюється від 5 до 15, в ролики вбудовані тени, які і нагрівають продукти. Кожна модель оснащена терморегулятором, тому є можливість економити електроенергію, відключаючи частину роликів. Всі ролики покриті хромованим складом, тому і витрати на масло мінімальні. Роликові грилі відрізняються надійністю, ергономічним дизайном, компактними габаритами, так що впишуться в дизайн будь-якого приміщення!
0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.