Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Росія почала установку бурової платформи в морській економічній зоні України - Держприкордонслужба

Росія почала установку бурової платформи в морській економічній зоні України - ДержприкордонслужбаРосія почала установку нафтової бурової платформи Таврида в економічній зоні України в Чорному морі, повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Це не порушення територіальної цілісності, це не порушення меж, але це економічна зона України. На даний момент ми контактуємо зі Службою безпеки, Збройними силами України і по лінії Міністерства закордонних справ. Я знаю, що вони теж в цьому плані відпрацьовують позицію", - заявив Слободян в ефірі Радіо Крим.Реалії.

При цьому він додав, що український корабель прикордонної служби веде спостереження за платформою.

"На даний момент мені складно сказати, яким чином будуть розвиватися події і я думаю, що до цього питання треба повернутися пізніше", - підкреслив Слободян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бурові установки Чорноморнафтогазу були екстрено евакуйовані Росією в територіальні води окупованого Криму через можливий арешт вишок за позовом Нафтогазу.

У Державній прикордонній службі України підтвердили переміщення російською стороною раніше захоплених двох вишок Чорноморнафтогазу із зони Одеського газового родовища в бік окупованого Криму.

15 грудня Федеральна служба безпеки Російської Федерації направила в Одеське родовище, незаконно присвоєне Росією, військовий корабель.

nv.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1