Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Російська Федерація готує заходи щодо масштабної дестабілізації ситуації в Україні з 15 листопада.

Російська Федерація готує заходи щодо масштабної дестабілізації ситуації в Україні з 15 листопада.Як передає кореспондент УНІАН, про це під час брифінгу заявив начальник Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Анатолій Дублик.Він зазначив, що СБУ у взаємодії зі Службою зовнішньої розвідки України отримали оперативні дані, які "викривають плани Російської Федерації з масштабної дестабілізації в Україні, старт якої заплановано на 15 листопада поточного року". "Ці розвідувальні дані в цілому збігаються зі змістом так званого плану першочергових заходів з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні під умовною назвою "Шатун", - сказав Дублик. Він додав, що нині триває дослідження достовірності плану в рамках відповідного кримінального провадження.

За словами Дублика, інформація, вилучена із поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова, свідчить про початок здійснення такого плану. Дублик зауважив, що безпосереднє керівництво і реалізацію цього плану здійснює також відомий як СБУ, так і СЗР, перший заступник Суркова Інал Ардзінба, а контакт із політичними рухами в Україні та окремими громадськими організаціями, задіяними в акціях протесту, як правило, "в сліпу або за певну фінансову винагороду", здійснює громадянин Вірменії Мартиросян. "Спецслужбою зафіксовані непоодинокі виїзди за межі України, а саме в Російську Федерацію, організаторів цих акцій як для отримання фінансування, так і конкретних інструкцій і деталізації... При цьому ворог розраховує на ефективність використання всліпу активності низки громадських організацій, які на даний час проводять ряд масових акцій як у столиці, так і в інших регіонах держави", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, група українських хакерів "Кіберхунта" заявила, що зламала електронну пошту помічника президента РФ Суркова, й оприлюднила копії документів, в яких викладаються заходи щодо дестабілізації політичного життя в Україні, наслідком чого мають стати дострокові парламентські і президентські вибори. 26 жовтня прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив журналістам, що Сурков не користується електронною поштою, тому українські хакери не могли викрасти його листування.

Разом з тим 4 листопада голова СБУ Василь Грицак підтвердив існування листів, які свідчать про вжиті РФ заходи з дестабілізації ситуації в Україні, які було здобуто хакерами під час злому пошти Суркова.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1