Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Російська пропаганда загрожує Херсонщині: місцева влада просить про допомогу

Російська пропаганда загрожує Херсонщині: місцева влада просить про допомогуВлада Херсонщини просить Київ посилити сигнал українських телеканалів у регіоні: після окупації Криму, де розташована одна з ключових телевеж, область втратила частину аналогового покриття. Російська пропаганда із легкістю розповсюджує тут свій вплив.

Російські телеканали приділяють Херсонській області особливу увагу: то заявляють, що мер Генічеська особисто попросив газу в Путіна, то називають народне віче у Каланчаку "захопленням татарами органів влади". Щоправда, і перша й друга "новини" були офіційно спростовані.

Попри це, на півдні Херсонщини російські канали продовжують вільно дивитися.

Одна із ключових телевеж залишилася в окупованому Криму. Там українські телеканали глушать. Щоб відновити аналогове мовлення, потрібне потужне передавальне оснащення. Його місцеві чиновники попросили у держави.

Ми маємо проект постанови Камінету міністрів, до якого включено Херсонську область. Аби нам надали п′ятикіловатний передавач та гроші на закупку обладнання. Тобто, на фідерно-тюнерну систему,
— пояснила директор департаменту з інформаційної політики Херсонської ОДА Ольга Савенко.

Однак такий проект уряд ще не ухвалив.

До слова, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що нашій державі для протистояння російській пропаганді потрібні не "фабрика тролів" та "міністерство правди", а потіжні неолігархічні ЗМІ.24tv.ua
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1