Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Розваги у Києві

Культурний відпочинок в столиці України Києві дуже різноманітний і задовольнить будь-якого театрала, бібліофіла, меломана і кіноаматора. Для останніх Київ пропонує безліч нічних клубів, кінотеатрів і кінозалів на будь-який смак.

Щоб розважитися після денних екскурсій радимо відвідати нічні клуби або кінотеатри, цей вид відпочинку трохи відверне вас від буденності і занурить у світ розвах.

В наш час, нічні клуби столиці дивують різноформатністю, але, не всі дискотеки Києва можуть порадувати гармонійним поєднанням якості і доступної цінової політики. Диско клуб в Києві disco 90 - це, те, що потрібно для створення гарного настрою. Диско бар відкриває найширшу карту напоїв і страв в найрізноманітнішої ціновій політиці.

Дискотека 90 і дискотека 80-х в нічному клубі диско радіо хол в Києві - це справжнє свято безтурботності. Відвідати феєричну дискотеку Ви можете в будь-який зручний для Вас час, а дізнатися подробиці запланованих заходів Ви зможете, зайшовши на офіційний сайт нічного клубу - disco-club.kiev.ua.

Розваги у Києві


Танцювальна дискотека разом disco radio hall - це відмінний вибір для незабутнього дозвілля.

Тепер про кінотеатри.

Кінотеатр "Київ" - один з найстаріших в столиці, відкрито в 1952 році. Сьогодні це один з кращих кінотеатрів країни, улюблене місце для багатьох киян і гостей столиці. В кінотеатрі функціонує "Червоний зал" на 300 місць і "Синій зал" на 330 місць. Родзинка кінотеатру - надсучасна аудіосистема, здатна передати найдрібніші відтінки звуку і повністю втягнути глядача в дію.

Розваги у Києві


Мережа кінотеатрів "Лінія Кіно" представлена ​​в Києві 3 кінотеатрами, розташованими в торгових центрах "Магеллан", "Метрополіс" і "Аладдін". Відрізняє зали цієї мережі високу якість обладнання - німецькі проектори "Кінотон", екрани 4х8 м, звичайно, аудіосистема DD. Глядачів порадують не тільки надзвичайно комфортні зали, а й асортимент кафе, розташованих там же.

Ще одна мережа кінотеатрів, широко представлена ​​в Києві - "Одеса-Кіно". У 2004 році відкрився перший кінотеатр цієї мережі в Києві в ТЦ "Україна". Інший кінотеатр розташований в ТЦ "Караван" і є одним з найбільш відвідуваних.

Кінотеатри Києва - це справжні культурні центри, де приємно поєднати перегляд кіно з відвідуванням кафе. Інтер’єри залів, кафе і вестибюлів залучають сучасними колірними рішеннями і контрастами. В цілому, відвідування цих кінотеатрів залишає найприємніші враження.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1