Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
Самогоноваріння  - соціальне зло, разом поборемо йогоОдне з завданнь міліції - протистояти такому згубного явищу, як самогоноваріння, тому задля виявлення осередків самогоноваріння та місць збуту спиртних напоїв домашнього виготовлення, так званих самогонних "точок", запобігання злочинам і правопорушенням, вчиненими у стані сп?яніння, в період із 2 по 31 березня 2015р. в районі проводяться профілактичні заходи під умовною назвою "Самогоноваріння". Торговців самогоном чуже життя не цікавить, для них головне - отримати прибуток будь-якою ціною, а все інше не важливо.

Прохання до громадян не стояти осторонь цієї проблеми, тому на виконання статті 6 Закону України "Про міліцію", де вказано, що громадяни повинні сприяти міліції у боротьбі з правопорушеннями, для забезпечення ефективної протидії самогоноваріння в нашому районі,міліція звертається до всіх, кому не байдужа доля своїх співгромадян, з проханням повідомляти, можна анонімно, до міліції, на сайт mahnograd.com про роботу "точок" продажу самогону за телефоном "102". А порушники будуть відповідати згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні громадяни, вказане звернення розміщене не для образливих висловлювань та непотрібних думок, а для проведення відповідальної роботи з особами, які задля отримання прибутку, приносять горе в родини, де зловживають алкогольними напоями.
Повідомити міліцію анонімно:

Код перевірки:
Самогоноваріння  - соціальне зло, разом поборемо його 
Інспектор по роботі з населенням та громадським формуванням Гуляйпільського РВ ГУМВС України в Запорізькій області лейтенант міліції Я. Ю. АфанасенкоЩоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  14 квітня 2015, 15:08цитувати виділене
Мда, скажу одно, как торговали, так и будут торговать (самогоном). Просто есть такие точки, которые больше десяти лет торгуют, всем нужны деньги, милиция тоже хочет кушать, на их мизерную зарплату в наше время просто не прожить.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  03 березня 2015, 21:01цитувати виділене
"Згідно кодексу про адмінправопорушення будуть відповідати..." Штрафи незначні, не чути було, щоб продавець хоч один покинув торгувати після штрафу. Їх прізвища треба друкувати на білбордах разом з кількістю адмінпротоколів і штрафи мають рости в геометричній прогресії. Самогонку будуть гнать, раз нема кому унять, - перефразую прислів"я.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  03 березня 2015, 11:44цитувати виділене
А чого поряд кафе не написала? Мабуть конкурентів здаєш? Молодець!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 2  lkjh1  03 березня 2015, 09:51цитувати виділене
Шановті Гуляйпільці. мені вже набридло що мій чоловік постійно випиває, та постійно виносить все з дому, та відносить цим клятим самогонщикам всю заробітню плату. Вже не вистачий сил та нервів це терпіти. Хай на мене не ображаються люди які цим займаються, але зрозумійте і мене. Можу сказати що є такі точки де цим торгують, по вулиці Петровського 55/2 Білай Анатолій та по сусідству Петровського 57 Малущенко Анантолій. На діюсь це якось допоможе це зупити.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 26  damnit  01 березня 2015, 23:04цитувати виділене
Черт, с ошибкой написал) И кстати, не подумайте что придираюсь к словам, но по-украински "уголовный" будет "карный".
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 26  damnit  01 березня 2015, 23:01цитувати виділене
julia77, ну тут именно стучать просят) Аликов бухать никто не заставляет, не будит самогона, будут в магазине водяру брать, пусть и подороже, все равно будут - это не запрещено. Так что к понижению криминогенной обстановки данная акция никакого отношения не имеет. И развивая тему: Прибыль есть прибыль, она сомнительной быть не может. Капитализъм, однако. Может быть только незаконный способ ее получения, но это еще доказать надо. Потом, моральное преступление подразумевает наличие прописанного морального закона и такого же морального наказания)) Ведь за уголовное преступление полагается уголовное наказание согласно уголовного кодекса, не так ли? С административными проступками все так же. Так что за моральное преступление можно только пальчиком пожурить)) Единственное, за что можно привлечь самогонщиков - это если клиент загнется от "огненной воды" и это докажут проведя вскрытие и иные мероприятия предусмотренные законом. А вторичный эффект виной продавца сэма быть не может. Так что тут имеем дело с классическими доносами.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  julia77  01 березня 2015, 21:54цитувати виділене
До чого тут стучати????? Діло зовсім не в цьому, реально наказати людину за цей моральний злочин, який приносить йому такий сумнівний прибуток, не є можливим. Нести уголовну відповідальність він не може, бо на це немає закону, може адміністративну, але це треба довести. Далі... щоб довести, треба вилучити докази злочину - а на обшук помешкання потрібний дозвіл прокуратури (який вона не дає!!!), покази свідків - а хто хоче свідчити проти свого "спонсора". Та що залишається лише заява потерпілих якій просто відмовляють...бо немає складу злочину...ось вам уся карусель...так що начальник міліції робить даремні показові потуги.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 635  skif  01 березня 2015, 20:23цитувати виділене
))))))))))))))))))))))))))
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 26  damnit  01 березня 2015, 20:11цитувати виділене
Ну тут все по желанию: хочешь — стучи, не хочешь — захочешь)))
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 635  skif  01 березня 2015, 20:05цитувати виділене
ага,нібито знаємо,а пукнути не можемо(((((((((((((((((((((((((((((((((((9
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 26  damnit  01 березня 2015, 19:40цитувати виділене
svetaohota, ну представте себе, у граждан есть не только права, но и обязанности. А вы как хотели?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  01 березня 2015, 17:53цитувати виділене
"Громадяни повинні"... Панщина.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  julia77  28 лютого 2015, 21:30цитувати виділене
Може і не треба засирати, але правду возом не об′їдеш. Криши нехай приберуть, і усе змиє дощем )
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  28 лютого 2015, 19:54цитувати виділене
нібито все ясно написано, незасирать дурними коментаріями... ну тільки у більш вічливій формі
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  28 лютого 2015, 19:51цитувати виділене
сходи до міліції і скажи їм в обличчя, за клавою всі герої
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 635  skif  28 лютого 2015, 19:11цитувати виділене
та блін,вони дурня клеють з усіх нас !!!!а ти мені попередження....ми шо в совок повертаємось??????????
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  28 лютого 2015, 19:00цитувати виділене
skif, останнє попередження, ясно написано "Шановні громадяни, вказане звернення розміщене не для образливих висловлювань та непотрібних думок, а для проведення відповідальної роботи з особами, які задля отримання прибутку, приносять горе в родини, де зловживають алкогольними напоями."Як ти думаєш хто попросив розмістити це оголошееня?Люди, не будьте свиньми, якщо немає інформації не пишіть тут!
 0  або