Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

СБУ: викрито шахрайство з виплатами переселенцям

СБУ: викрито шахрайство з виплатами переселенцям СБУ заявляють про викриття разом із прокуратурою фактів фіктивного нарахування виплат переселенцям чиновниками органів соціального захисту на Донеччині на суму у понад 10 млн грн.

"На початку минулого року посадовці управління праці та соціального захисту населення однієї з міських рад Донеччини видали понад тисячу довідок із зазначенням "фіктивного" місця проживання вимушених переселенців з району проведення АТО, які фактично проживають на тимчасово окупованих територіях. Через шахрайські нарахування чиновниками виплат соціальної допомоги державі завдано збитків на майже 10 мільйонів гривень",- йдеться у повідомленні СБУ на Facebook.

У СБУ також повідомляють, що за цими фактами прокуратурою відкрито кримінальне провадження за звинуваченням у службовій підробці.

На початку березня цього року міністерство фінансів оголосило про початок програми верифікації даних осіб, які претендують на отримання соціальних виплат, - переселенців, пенсіонерів, малозабезпечених.

www.bbc.com
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1