Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

СБУ заявила про підготовку Росією провокацій під час днів вшанування героїв Небесної Сотні

СБУ заявила про підготовку Росією провокацій під час днів вшанування героїв Небесної СотніСлужба безпеки має інформацію, що принаймні 3 акції, заплановані до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, готуються з Російської Федерації, розповів на брифінгу 15 лютого керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

За його даними, на 18-22 лютого лише в Києві планується проведення 18 масових заходів.

«На сьогоднішній день, за нашими даними, лише в Києві з 18 до 22 лютого заплановано приблизно 18 масових заходів різними організаторами. У підготовці 8-ми з цих заходів ми фіксуємо певні ознаки можливого використання насильницьких сценаріїв, при цьому з цих восьми три заходи організовуються з території Російської Федерації», – сказав Ткачук, якого процитувало «Інтерфакс-Україна».

Ткачук також навів кілька прикладів.

«Громадянин РФ Сергій Олександрович Жук, 1981 року народження. Проаналізувавши наявну інформацію з відкритих джерел ми підтверджуємо інформацію про те, ким є ця людина і чим вона займається».

Жук брав участь у терористичному угрупованні «ДНР» під позивним «Москва», а на даний момент перебуває в Російській Федерації.

«Із залученням цього росіянина були створені профілі вигаданих осіб у соцмережах Микола Гайдук та Степан Мазура. Через соціальні мережі з використанням цих профілів здійснюється інформаційно-психологічний вплив на українських користувачів», – зазначив Ткачук, слова якого процитувала «Українська правда».

За інформацією СБУ, цей росіянин намагається спровокувати масові заворушення в Києві.

Жук причетний до створення та адміністрування спільнот у соціальних мережах «Патріоти України», «Українська революція», «Продовження Революції Гідності», «Всі на Майдан», які поширюють заклики до масових заворушень.

«Крім цього на сьогоднішній день з Росії активно фінансується контентна реклама, яка пропагує ці заходи», – зазначив Ткачук.

Також серед учасників пропаганди з РФ він назвав прізвище голови громадської організації «Наждак» Миколи Дульського та сайт «Голос правди».

Ткачук також закликав громадян перевіряти інформацію.

zaxid.net

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1