Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Семінар для осіб з інвалідністю

Семінар для осіб з інвалідністюЗагальновідомо, яке важливе значення для кожної людини має здобуття професії, особливо коли вона обирається за покликом серця. У наш нелегкий час надзвичайно важко реалізувати себе в професійній діяльності здоровим молодим людям, не кажучи вже про осіб з обмеженими можливостями. Адже їх шлях до професійного успіху ускладнений не лише вадами здоров’я, але й соціальними та психологічними проблемами. Основним елементом професійної реабілітації є професійне навчання, яке здійснюється в установах (центрах, відділеннях) професійної реабілітації.

Один з напрямів діяльності служби зайнятості – зміцнення співпраці між основними зацікавленими сторонами, залученими до процесу надання послуг з працевлаштування інвалідів. Задля ефективної роботи в цьому напрямку, 12.04.2018 року у Гуляйпільському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з інвалідністю в якому взяли участь представники Запорізького обласного центру професійної реабілітації інвалідів. Під час заходу слухачі отримали інформацію про центр, його особливості, напрямки роботи, можливості та умови навчання.

Надання якісних соціальних послуг громадянам, які у зв’язку з інвалідністю, не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, визначено пріоритетним напрямом діяльності державної служби зайнятості, а тому, питання надання соціальних послуг інвалідам, а саме: надання профорієнтаційних послуг, сприяння їх працевлаштуванню, професійному навчанню – завжди знаходяться в центрі уваги Гуляйпільського районного центру зайнятості.

Гуляйпільський районний центр зайнятості
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1