Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Семінар обласної ради профсоюзів для профспілкового активу м. Гуляйполе та Гуляйпільського району

Семінар обласної ради профсоюзів для профспілкового активу м. Гуляйполе та Гуляйпільського районуЗа ініціативи Запорізької обласної профспілкової організації працівників державних установ України 13 квітня 2016 року в малому залі КСК «Сучасник» відбувся плановий виїзний семінар обласної ради профсоюзів для профспілкового активу м. Гуляйполе та Гуляйпільського району.

Були запрошені голови первинних профспілкових організацій, їх заступники, казначеї, бухгалтери, голови комісій з охорони праці та відповідальні за охорону праці, економісти, голови комісій по соціальному страхуванню підприємств, установ, організацій, навчальних закладів.

Керівник апарату райдержадміністрації Сергій Семеренко оголосив план семінару та представив учасників.

Скороходов Ігор Олегович – заступник голови обласної ради профспілок, Бєлєскова Тамара Федорівна – завідуюча відділом з питань соціально-економічного захисту працівників обласної ради профспілок та Корчак Ольги Володимирівни головного спеціаліста Оріхівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втраті працездатності детально висвітлили наступні теми:

про дії профспілок щодо захисту конституційних, трудових, соціально-економічних прав трудящих. Трудові права та гарантії учасників АТО. Колективний договір. Зміни в Пенсійному законодавстві. Питання призначення субсидій. Зміни в законодавстві про соціальне страхування.

основні повноваження, права та напрямки роботи профспілок у сфері охорони праці. Робота комісії з охорони праці. Атестація робочих місць.

зміни в законодавстві про соціальне страхування. Соціальні виплати, питання реабілітації, звітність.

Гуляйпільська районна
державна адміністрація

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1