Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році»

Семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році»Одним із вагомих чинників, що знімає соціальну напругу на ринку праці (особливо в сільській місцевості, де відсутні ринкоутворюючі підприємства), сприяє соціально-економічному розвитку регіону, дозволяє не тільки тимчасово поліпшити матеріальне становище безробітних, але й запобігає професійній та соціальній деградації, підвищуючи перспективи їх включення в трудову діяльність, є громадські роботи.

28 лютого 2019 року в центрі зайнятості відбувся семінар «Організація та проведення громадських робіт у 2019 році». Семінар відкрив начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Лідія Бахмут, яка наголосила, що районна служба зайнятості активно використовує громадські роботи для додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості незайнятих громадян. Також, виконання громадських робіт спрямоване не лише на благоустрій та прибирання територій, а й має соціальну спрямованість (допомога особам, які брали участь в антитерористичній операції та членам їх родин, організація допомоги при наданні соціальних послуг особам, які їх потребують).

Для голів сільських рад та головних бухгалтерів була надана інформація, щодо можливості організації громадських робіт та перелік документів необхідних для укладання договору про організацію громадських робіт та фінансування їх організації. Також було обговорено сучасний стан ринку праці в районі, питання зайнятості, проблеми безробіття та шляхи його подолання.

Гуляйпільська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1