Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»

В бібліотеці для дітей проведено семінар за темою «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки» для бібліотечних працівників Гуляйпільської об`еднаної територіальної громади.

На семінарі розглянули актуальні питання планування роботи на 2019 рік. Особливу увагу звернули на заходи по патріотичному вихованню, відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 р.р.

Провели майстер-клас «Фітодизайн бібліотеки», на якому показали як з допомогою природного матеріалу естетично оформити бібліотеку.

Говорили на семінарі про впровадження в практику роботи нових форм популяризації книги та читання, а саме: бібліо-кафе, бібліомікс, бібліотечний сквер, бібліофреш, бук-слем, відкритий мікрофон, караван книг, «жива» книга та ін. А працівники бібліотеки для дітей показали на практиці як провести піар-флешбук «Літературні ворожіння» та як з допомогою супер-фотосушки «Щасливі миттєвості зустрічі з книгою» рекламувати свою книгозбірню.

Учасники семінару переглянули відеопрезентацію виставки-інсталяції «Література, як мікстура».

Присутніх також ознайомили з підсумками переведення фондів та каталогів на Універсальну десяткову класифікацію в бібліотеках системи.


Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»Семінар «Стратегія розвитку сучасної бібліотеки»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1