Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Шахраї продовжують діяти від імені керівництва облдержадміністрації

Шахраї продовжують діяти від імені керівництва облдержадміністраціїОбласна державна адміністрація вже повідомляла, що невстановлені особи звертаються до керівників підприємств, бізнесменів від імені першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Давтяна. Представляючись працівниками благодійного фонду, вони просять надати фінансову допомогу на потреби бійців АТО.

Незважаючи на застереження, шахраї продовжують діяти. Так, керівник ТОВ «Інфоком Лтд» повідомив, що за телефоном його підприємства звернувся чоловік, представившись Дмитром Давтяном, і попросив 15 тис. грн. на лікування поранених бійців 37-го батальйону. Далі на електронну пошту надійшов лист від благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Центр благодійництва», який підтверджував це прохання. І лише завдяки тому, що працівник підприємства звернувся до приймальні першого заступника голови облдержадміністрації для уточнення деяких питань щодо перерахунку коштів, з’ясувалася правда: Дмитро Давтян нікого не уповноважував і тим більше сам не звертався з подібним проханням, до названого фонду, а також до будь-якого іншого не має жодного стосунку.

У зв’язку з цим перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян звернувся до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області з проханням вжити всіх передбачених чинним законодавством заходів щодо припинення злочинної діяльності, а також встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності.

«Окрім того, що подібні дії завдають шкоди іміджу Запорізької обласної державної адміністрації, зачіпають мою честь, гідність та ділову репутацію як держслужбовця, вони ще й цинічно підривають засади волонтерської допомоги військовим, а також паплюжать добре ім’я 37-го батальйону територіальної допомоги ЗСУ, який є бойовим підрозділом, що з гідністю відстоює суверенітет держави у ході проведення антитерористичної операції», йдеться у заяві.

Керівництво ТОВ «Інфоком Лтд» також повідомило в правоохоронні органи про цей конкретний випадок.

У разі подібних незаконних звернень просимо надавати відповідну інформацію правоохоронним органам.


Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1