Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Шахрайська схема «Ви виграли автомобіль»

Шахрайська схема «Ви виграли автомобіль»Якщо вам надійшло повідомлення про виграш автомобіля - не поспішайте радіти. Шахрайська схема «Ви виграли автомобіль», не зважаючи на досить тривалий час її застосування, продовжує приносити прибуток аферистам. Ознайомтесь з методикою дій пройдисвітів та поінформуйте рідних і знайомих як їм протидіяти.

Шахрайство – це заволодіння чужим майном або набуття права на нього шляхом обману чи зловживання довірою. Особливість шахрайства – добровільність дій із боку потерпілого. Людина усвідомлює, що передає майно або гроші злочинцю, правда, вже запізно,

Схема «Ви виграли автомобіль» приблизно така:

На мобільний телефон людини приходить повідомлення, що вона виграла автомобіль. Щоб отримати виграш, треба перерахувати певний відсоток на вказаний рахунок. Тоді автомобіль зареєструють на ваше ім’я і такого-то числа зможете його отримати. Щасливі «переможці» часто втрачають елементарну обачність і стрімголов кидаються перераховувати незначні у порівнянні з вартістю «виграшу» суми спритним аферистам.

Поліція не може реагувати на ці злочини так оперативно, як хотілося б. Насамперед через недосконалу законодавчу базу, закритий доступ до банківської таємниці, до провайдерів зв’язку.

Цим користуються злочинці, які знають, наскільки затягнутий процес отримання інформації

Але громадяни мають змогу досить легко залишити шахраїв без прибутку, а себе уберегти від втрати коштів.

Не телефонуючи на номери, розміщені в повідомленні, зайдіть на адресу сайту на якому вам пропонують отримати додаткову інформацію і з`ясуйте назву компанії, яка нібито проводить акцію.

Далі через пошукову систему знайдіть в мережі інтернет офіційний сайт цієї компанії (а часто шахраї використовують назви мобільних операторів, відомих компаній, автосалонів. тощо ) та за розміщеними там телефонами з`ясуйте, чи дійсно проводиться така акція і ви є переможцем,

Також можна знайти і сайт офіційного дилера автомобільної марки, авто якої ви нібито виграли, і поцікавитися аналогічною інформацією – чи виступають вони партнерами акції.

Тож вам відразу все стане зрозуміло.

І ще: будь-яка офіційна акція супроводжується масштабною піар кампанією і про розіграш машин знають навіть ті, хто і не хоче знати...

Люди, будьте мудрі і не забувайте, що безкоштовний сир буває лише у мишоловці


www.mvs.gov.ua

Відділ комунікації ГУНП
в Запорізькій області
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1