Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Шановні передплатники періодичних видань, мешканні району!

Шановні передплатники періодичних видань, мешканні району!Вимушенi звернутися до вас з наболілими для нас проблемами. Для кожної листоноші, особливо взимку, стають надзвичайно небезпечними ваші безприв'язні домашні собаки. Четвероногі охоронці двору нерідко кидаються на листонош. Трапляється таке не тільки на ваших подвір'ях, а й на прилеглих вулицях. Байдужим радимо уявити себе на місці беззахисної жінки один на один із злою твариною.


У зв'язку з цим звертаємось до всіх громадян, із величезним проханням тримати своїх собак надійно прив'язаними. В іншому разі листоноша має право звернутися зі скаргою в міліцію, що загрожує адміністративним штрафом господарю обійстя. До того ж, на таке подвір'я листоноша має право не доставляти кореспонденцію, повернувши її назад у поштове відділення.

Друга, не менш важлива проблема в роботі - це поштові скриньки біля ваших садиб. У багатьох вони розташовані у незручних місцях або взагалі відсутні. Зазвичай, їх замінюють поліетиленові пляшки чи пристосовується щось інше. А це призводить до того, що ваша газета або вкрай важливе для родини повідомлення мокнуть під дощем, заносяться вітром чи сніговою віхолою. Вашу кореспонденцію знічев'я може забрати будь-який перехожий. Тож у такому разі говорити про надійність отримання газети, листа, важливої телеграми чи переказу, самі розумієте, не варто. І це тоді, коли у поштових відділеннях можна придбати стандартну металеву скриньку, яка зберігатиме кореспонденцію і від чужих рук, і від негоди.

Та й це ще не все! Неабияку плутанину й інші проблеми листоношам завдає відсутність номерів на будинках.

Тож прохання до всіх, кого ми обслуговуємо, проявіть повагу до своїх листонош! Відновіть номерні цифри на будинку, приладнайте поштову скриньку, засипте небезпечну канаву біля двору і обов'язково надійно прив'яжіть собаку.

З повагою ПРАЦІВНИКИ «УКРПОШТИ».

Джерело: газета "Голос Гуляйпiлля"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1