Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем інженерних військ!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем інженерних військ! Військові інженери — завжди на передньому краї. Підтвердженням цьому є успішне виконання завдань підрозділами інженерних військ під час відбиття збройної російської агресії.

Визволення Слов’янська і Краматорська, запеклі бої під Ізвариним, Іловайськом, Дебальцевим, героїчна оборона Донецького та Луганського аеропортів — це не повний перелік населених пунктів, де особовий склад інженерних військ ризикував своїм життям заради мирного життя Українського народу.

Щодня особовий склад зведених загонів і груп саперів здійснює інженерну розвідку місцевості, розміновує та знешкоджує міни, снаряди та саморобні вибухові пристрої. За час проведення антитерористичної операції воїни-інженери побудували понад 1200 км смуг оборонних рубежів, створили систему інженерних загороджень загальною протяжністю близько 252 км.

За особисту мужність, високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України сотні військовослужбовців інженерних військ нагороджені державними та відомчими нагородами.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, родинного щастя, сімейного добробуту, здійснення всіх планів і задумів, а також нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності України.

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач

Збройних Сил України

генерал армії України В.М.МУЖЕНКО
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1