Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Що саме варто розмістити в куточках цивільного захисту?

Збереження життя та здоров’я людей – одне з пріоритетних завдань керівництва будь-якого підприємства, закладу чи організації. Аби знати, як діяти в небезпечній ситуації громадяни мають вчасно отримати повну інформацію з цих питань. Саме тому куточок цивільного захисту від топ-виробника, такого як фірма «Склад стендів» – обов’язковий елемент оформлення будь-якого місця масового перебування людей.


Що саме варто розмістити в куточках цивільного захисту?

Аби такий інфо-майданчик ефективно виконував своє основне завдання, він має гарантовано привертати увагу якнайбільшої кількості глядачів. Для цього його розміщують в місцях, де постійно перебуває значна кількість людей. Крім того, цій меті підпорядковані такі його характерні риси, як:  1. Яскраві кольори в оформленні;

  2. Ілюстративний матеріал;

  3. Виділення за допомогою підзаголовків, шрифту, барв найважливішої інформації.


При цьому в окремих випадках до такого інформаційного куточка входить відразу кілька стендів, які тематично доповнюють один одного. Для більшої ефективності поєднують стенди з надрукованими текстами й малюнками й посібники з прозорими пластиковими кишенями для оперативного оновлення важливих даних.


Найважливіші теми для посібників із цивільної оборони


Зазвичай, в робочому колективі призначають особу, відповідальну за цивільний захист. Серед її посадових обов’язків – слідкувати, щоб на відповідних тематичних стендах була розміщена вся потрібна інформація.


Йдеться про:


Витяги із документів, що регламентують систему цивільного захисту на державному рівні;  1. Систему оповіщення при надзвичайних ситуаціях;

  2. Класифікацію надзвичайних ситуацій;

  3. Алгоритм дій при нещасних випадках і катастрофах;

  4. Перелік телефонів екстрених викликів.


Як зробити куточок цивільної оборони більш ефективним?


Для того, щоб забезпечити людей всієї необхідною інформацією, варто на таких тематичних стендах розмістити детальну інформацію щодо уникнення пожежі, заходів із її гасіння тощо. Цій темі можна приділити окремий стенд. На окрему увагу заслуговують посібники з техніки безпеки, з якими добре мають ознайомлені всі працівники.


Також важливо подбати про те, щоб розмістити схему евакуації з будівлі на видному місці. Варто переконатися, що всі люди добре орієнтуються в цьому схематичному зображенні.


Саме такий виважений і відповідальний підхід до тематичного наповнення куточка безпеки сприятиме цілковитій інформованості людей, а отже, підвищить рівень їхньої безпеки.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1