Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щоденний звіт № 274/2020, опублікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 17 листопада 2020 року

Щоденний звіт № 274/2020, опублікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 17 листопада 2020 рокуКороткий виклад СММ зафіксувала 2 порушення режиму припинення вогню в Донецькій області та знову не зафіксувала жодного порушення в Луганській області.

За попередню добу зафіксовано 86 порушень режиму припинення вогню в Донецькій області та не зафіксовано жодного порушення в Луганській області.

Місія продовжувала здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів у районах Станиці Луганської, Золотого та Петрівського, зафіксувавши на всіх трьох ділянках спокійну ситуацію.

СММ зафіксувала озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення, зокрема 20 реактивних систем залпового вогню в непідконтрольному і 9 танків у підконтрольному урядові районах Луганської області.

Місія сприяла встановленню режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для уможливлення ремонту та забезпечення функціонування життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури.

СММ і далі спостерігала за ситуацією, у якій на тлі пандемії COVID-19 опинилося цивільне населення, зокрема на 1 контрольному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) і 3 блокпостах збройних формувань у Донецькій області, а також на трьох КПВВ і відповідних блокпостах збройних формувань у Луганській області.

Свободу пересування Місії і далі обмежували, зокрема на блокпості збройних формувань поблизу Хрещатицького в Донецькій області.

www.osce.org

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1