Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щоденний звіт № 279/2020, опублікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 23 листопада 2020 року

Щоденний звіт № 279/2020, опублікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 23 листопада 2020 рокуКороткий виклад

У період із вечора 20 до вечора 22 листопада в Донецькій області Місія зафіксувала 3 порушення режиму припинення вогню. За попередній звітний період в цій області зафіксовано 32 порушення режиму припинення вогню.
У період із вечора 20 до вечора 22 листопада в Луганській області СММ зафіксувала 20 порушень режиму припинення вогню. За попередній звітний період в цій області зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню.
Місія продовжувала здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів у районах Станиці Луганської, Золотого та Петрівського, зафіксувавши спокійну ситуацію на всіх трьох ділянках розведення.
СММ сприяла встановленню локального режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для уможливлення технічного обслуговування та функціонування життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури.
Місія і далі спостерігала за ситуацією, у якій опинилося цивільне населення, зокрема на 3 контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) та 2 блокпостах збройних формувань у Донецькій області, а також на 3 КПВВ і відповідних блокпостах збройних формувань у Луганській області.
СММ відзначила спокійну ситуацію на сході та південному сході Херсонської області.
Місія здійснювала моніторинг ситуації навколо виборчих дільниць під час другого туру місцевих виборів 22 листопада, зафіксувавши там спокійну та мирну ситуацію.
Свободу пересування СММ і далі обмежували, зокрема на блокпостах збройних формувань біля Кремінця та Старомихайлівки в Донецькій області, а також поблизу неконтрольованого урядом пункту пропуску на кордоні біля Леонового (кол. Червоний Жовтень) в Луганській області.

www.osce.org

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1