Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щоденний звіт № 284/2020, опублікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 28 листопада 2020 року

Щоденний звіт № 284/2020, опублікований Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 28 листопада 2020 рокуНа основі інформації, що надійшла від моніторингових команд станом на 19:30 27 листопада 2020 року (за східноєвропейським часом)

Ця публікація надається для ЗМІ та широкого загалу. Офіційною версією є текст англійською мовою

Короткий виклад

СММ зафіксувала 24 порушення режиму припинення вогню в Донецькій області та 5 таких порушень у Луганській області. За попередній звітний період зафіксовано 38 порушень режиму припинення вогню в Донецькій області та не зафіксовано жодного такого порушення в Луганській області.

Місія продовжувала здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів у районах Станиці Луганської, Золотого й Петрівського, констатувавши там спокійну ситуацію.

СММ сприяла встановленню локального режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для уможливлення ремонту й технічного обслуговування, а також забезпечення функціонування життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури.

Місія і далі спостерігала за ситуацією, у якій опинилося цивільне населення, зокрема на 5 КПВВ і 5 блокпостах збройних формувань у Донецькій і Луганській областях.

БПЛА СММ дальнього радіуса дії зафіксував 3 потяги в непідконтрольних урядові районах у Донецькій і Луганській областях, біля кордону з Російською Федерацією.

Свободу пересування Місії і далі обмежували*.

www.osce.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1