Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щодо несанкціонованого відключення абонентів від електромережі, які вчасно не переуклали договір із «Запоріжжяобленерго»

Щодо несанкціонованого відключення абонентів від електромережі, які вчасно не переуклали договір із «Запоріжжяобленерго»


28 січня за ініціативи міського голови Сергія Ярмака повторно зібралися на нараду з представниками Гуляйпільського РЕМ щодо несанкціонованого відключення абонентів від електромережі, які вчасно не переуклали договір із «Запоріжжяобленерго» після смерті власника будинку чи з інших причин.

Мешканці Гуляйпільської громади активно почали займатися оформленням документів. Але в результаті того, що робота з прийому громадян з вирішення даного питання не налагоджена належним чином, люди продовжують стояти в чергах.

Також озвучено питання і щодо несанкціонованого проникнення на територію помешкання працівників РЕМ для відключення від електроенергії.
Власник помешкання може викликати поліцію, якщо працівники без дозволу господаря зайшов на подвір’я.

Маємо перші результати цих нарад - це безкоштовне переукладання договору. Люди сплачуватимуть лише за технічну перевірку – виклик майстра, опломбіювання електролічильника – 156 гривень. За автопослуги гроші не братимуть з населення.

Також запропоновано працівникам РЕМ співпрацю зі старостами та наголошено на необхідність виїзду спеціаліста РЕМ у село, або колективне подання документів, щоб люди не стояли в черзі.

Тож чекаємо на позитивне вирішення питання від Гуляйпільського РЕМ

gpmrada.gov.ua


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1