Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щодо підвищення тарифу на централізоване водопостачання, який становитиме: - для населення- 12,09 грн. за 1 м.куб. з урахуванням ПДВ

Щодо підвищення тарифу на централізоване водопостачання, який становитиме: - для населення- 12,09 грн. за 1 м.куб. з урахуванням ПДВВідповідно до Закону України №626-VIII від 16.07.2015 «Про внесення змін до деяких Законів України в сфері комунальних послуг» та наказу №390 від 30.07.2012 р. «Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг» КП «Комунсервіс» Гуляйпільської міської ради звертається до мешканців міста Гуляйполе про намір підвищити тариф на централізоване водопостачання, який становитиме:
- для населення- 12,09 грн. за 1 м.куб. з урахуванням ПДВ;

Діючий тариф на послуги з централізованого водопостачання встановлений рішенням виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради з 01.06.2008 року для населення і складає:
- для населення 5,44 грн. за 1 м.куб. з урахуванням ПДВ;
Основні витрати, які входять до складу тарифу-це витрати на електроенергію, паливо мастильні матеріали, матеріали на оплату праці, соціальні відрахування та податки.
В період дії тарифу та на даний час ціни зросли на:
- електроенергію-442,9%;
- заробітну плату-304,8 %;
- соціальні виплати-136,9%;
- ПММ-177,2 %;
- податки-197,0 %.

Собівартість 1м.куб. води по розрахунково-плановим витратам з наданих послуг централізованого водопостачання для населення складає-10,08 грн. в склад якої входить:
1. Матеріальні витрати-5,6%.
2.Витрати на оплату праці-41,1 %.
3.Нарахування на заробітну плату -9,0%.
4.Електроенергія – 36,2 %.
5.Податки, послуги інших організацій-8,10 %.

За детальним роз’ясненням з пропозиціями та зауваженнями звертатись до комунального підприємства «Комунсервіс» Гуляйпільської міської ради за адресою: м.Гуляйполе, вул.Н.Махно,62 , або до виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради на протязі 14 календарних днів з дня публікації.

Повідомлення про підвищення тарифу розміщене на офіційному веб-сайті Гуляйпільської міської ради в мережі інтернет: gpmrada.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1