Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Щодо роботи по збору вихідних даних для розроблення генерального плану м. Гуляйполе

Щодо роботи по збору вихідних даних для розроблення генерального плану м. ГуляйполеНа сьогодні проводяться роботи по збору вихідних даних для розроблення генерального плану м. Гуляйполе – документу, що є основою для вирішення питань землеустрою, відведення і зміни цільового призначення земельних ділянок, розміщення об’єктів, будь-якого іншого використання територій, встановлення санітарно-захисних зон підприємств, тощо.

Зараз необхідно якомога чіткіше обґрунтувати існуючі та майбутні потреби, визначити переважні напрямки використання територій, що перебувають у Вашому користуванні, або які Ви, можливо, плануєте оформити. Можливо, є викуплені будівлі чи споруди, і планується змінити напрямок їх функціонального використання, розміщення певного виду виробництва, тощо.

Про ці наміри слід заявити зараз.

Це дасть можливість потім уникнути питань розроблення детальних планів територій, та заощадить Ваші ж кошти. Але в деяких випадках навіть таким шляхом неможливо буде вирішити питання відведення земельних ділянок та розміщення об’єктів, непередбачених генпланом, а значить і проводити певну діяльність. Зміни до генплану можуть вноситися не частіше, ніж один раз на 5 років (виключенням можуть бути лише соціально важливі питання), і тоді реалізація Ваших намірів, незаявлених зараз, буде відтермінована на довгостроковий період.

Для максимального забезпечення врахування власних інтересів, суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність на території міста і у приміській зоні, можуть внести свої пропозиції до генплану щодо:
- уточнення даних по виду діяльності, яка проводиться/планується проводити на земельних ділянках, що перебувають у Вашому користуванні, чи тих, що потребують відведення для певних цілей (складська, виробнича з зазначенням виду та потужностей виробництва, виду продукції, що випускається, поголів’я, тощо);
- перспектив розвитку на найближчі 5-7 років (потреби в розширенні, освоєнні нових територій, відновлення роботи недіючих цехів, ферм, складів з зазначенням бажаних потужностей, їх перепрофілювання, тощо)

Термін збору вихідних даних спливає і тому просимо надати пропозиції якомога швидше.

З питаннями та уточненнями звертатись за тел. 4-17-26, 4-14-95 або до відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації та виконавчого комітету міської ради.
Надіємось на швидку та плідну співпрацю!

gpmrada.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1