Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

24 жовтня 2016 року у колегіумі "Лідер" пройшов І (шкільний) етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

У ньому взяли участь 34 учні 5-11-х класів, які виконували творчі завдання згідно вікових категорій: 5-7 класи - впродовж 2 годин, 8-9 класи - 3 годин, 10-11 класи - 4 годин.

П’ятикласники складали розповідь про перше знайомство з поезією Кобзаря та ділилися своїми враженнями від поезії митця. Учні 6-х класів у формі висловлювання коментували думку про те, що Тарас Шевченко був "дитиною, якій поклав Господь руку на серце, голову та руки". Семикласники спілкувалися зі своїми нащадками за допомогою "капсули часу": у своєму листі вони їм розказували про значення постаті Т .Шевченка для нашого народу та переконували прийдешні покоління в тому, що вони так само повинні шанувати Великого Кобзаря. Учні 8-х класів писали твір на тему "Доля Тараса Шевченка", в якому уявляли митця, який би жив поміж нас у ХХІ столітті. Дев’ятикласники розмірковували, хто для них є великий Кобзар. Учні 10-х класів з погляду сучасника давали оцінку безсмертному "Кобзарю" поета: вони писали твір-рецензію у вигляді ліричного міркування щодо змісту і назви книги, актуальності її проблематики, майстерності автора та значення збірки для сучасного суспільства. А одинадцятикласники розмірковували над тим, у чому невичерпність поета та феномен його безсмертя у творі на тему "Тарас Шевченко і виклики епохи".

Члени журі шкільного етапу, вчителі української мови та літератури, розпочали роботу по перевірці творчих робіт учасників Конкурсу.

Шкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.ШевченкаШкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.ШевченкаШкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.ШевченкаШкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.ШевченкаШкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.ШевченкаШкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.ШевченкаШкільний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1