Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Школи пішли на канікули, а дитячі садки – на карантин

Школи пішли на канікули, а дитячі садки – на карантинЗа повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, наразі в усіх 559 школах Запорізької області тривають зимові канікули. У деяких навчальних закладах канікули закінчуються 10 січня, в інших триватимуть до 16 січня включно.

У деяких дошкільних навчальних закладах продовжено карантин. Так, порушення теплового режиму продовжуються у дошкільному навчальному закладі с. Августинівна Запорізького району, де температура у приміщенні становить +11С. Причина – зламався котел опалювальної системи (централізоване опалення). Тому функціонування закладу тимчасово припинено. У решті ДНЗ області температура в приміщеннях становить від +18С до +24С.

Через високий рівень захворюваності дітей на ГРВІ тимчасово повністю припинено функціонування шести дитячих садків: ДНЗ «Маячок» с. Вільноандріївка Вільнянського району, ДНЗ с. Широке Запорізького району, у Веселівському районі закрито три ДНЗ - «Світлячок», «Берізка» та «Зайчик», у Токмацькому районі - ДНЗ «Вербиченька».

Крім того, загалом у 12 дитячих садках припинено функціонування 21 групового приміщення, а саме: в м. Запоріжжя у 11 ДНЗ закрито 20 груп, у ДНЗ с. Степне Запорізького району - одна група.

Управління у справах преси та інформації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1