Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Шоста хвиля мобілізації стартує 19 червня - Генштаб

Шоста хвиля мобілізації стартує 19 червня - ГенштабЧергова, шоста хвиля мобілізації починається в Україні 19 червня і триватиме 60 днів – до 17 серпня. Про це повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ" з посиланням на коментар спікера Генштабу Збройних Сил України Владислава Селезньова.

"Будуть мобілізовані за спеціальностями, які затребувані в високомобільних десантних військах, підрозділах механізованих військ, розвідці, танкових, артилерійських (підрозділах – Ред.). Потрібні зв′язківці, інженери, механіки-водії, просто водії, фахівці ремонтних спеціальностей", - уточнив офіцер.

Зі слів речника Генштабу, на шосту хвилю мобілізації покладаються завдання підтримання ЗСУ на високому рівні боєготовності, а також забезпечення повної ротації військовослужбовців, які були покликані в минулому році в рамках третьої хвилі мобілізації. "Цифри не вказуються, тому що обсяги і кількісний склад призовного контингенту відноситься до категорії мобілізаційного плану держави, а це – дані з обмеженим доступом", - зазначив Селезньов.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1