Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сім міст України тепер мають власні культурні мапи

Сім міст України тепер мають власні культурні мапиНедавно вийшла друком спільна робота громадських організацій нижченазваних міст – культурно-освітні мапи Дніпропетровська, Луганська, Луцька, Мелітополя, Миколаєва, Одеси та Херсона, пише antydoza.com.ua. Над ними працювали: “Творче місто” з Дніпропетровська, літературне угрупування СТАН з Луганська, “Арт-Ефект” – м.Луцьк, Мелітопольське управління культури, громадська організація з Миколаєва “Арт-Оптимісти”, Youth Unit of Artists (Одеса) та Херсонський міський Центр молодіжних ініціатив “Тотем”.

Проект стартував з ініціативи Львівського Центру культурного менеджменту, а саму ідею почерпнули з проекту “Canada Creative Cities” (“Творчі міста Канади”).

Було проведено анкетування серед жителів міст, про які йде мова; всі дані заносилися в спеціальну базу даних… Так що тепер, з культурної мапи міста можна отримати масу корисної інформації: куди сходити на вихідні, що можна показати цікавого гостям міста, чим дитина може зайнятися у вільний час, та, окрім цього, на мапі позначено адреси і контакти культурних установ міста – галереї, музеї, театри тощо.

З картами можна буде ознайомлюватися і онлайн, правда, поки-що доступними для перегляду є тільки дві.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1