Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сирійська опозиція перехопила переговори військовослужбовців Російської Федерації з терористами ІГІЛ

Сирійська опозиція перехопила переговори військовослужбовців Російської Федерації з терористами ІГІЛВільна сирійська армія перехопила переговори між терористами ІГІЛ та представниками російської армії, що свідчать про тісну взаємодію між бойовими підрозділами «Ісламської держави» і військовослужбовцями підрозділами РФ в Сирії.

Про таке сказав начальник генерального штабу Вільної армії Сирії (САС) генерал-майор Халід Ахмед Биррен, передає «Європейська правда» посилаючись на агентство Anadolu.

«Нещодавно були перехоплені переговори між терористами ІГІЛ і російськими командирами, які керують атаками», - сповістив він.
Халід Ахмед Биррен зазначив, що «Російська Федерація співпрацює як з режимом (Башара Асада), так і з ІГІЛ. Інакше кажучи, Російська Федерація не ставить перед собою мету вести боротьбу з тероризмом».

За словами представника сирійської опозиції, режим Асада і Російська Федерація купують нафту у ІГІЛ. Не кажучи вже про те, що, як заявляє Биррен, Російська Федерація бажає захистити провінцію Хомс тому, що там присутні другі у світі за величиною родовища газу».

Більше того, опозиційний воєначальник відзначив, що для приборкання російських апетитів в Сирії потрібно більше залучення Туреччини.

«Спочатку, потрібно створення запропонованої Туреччиною зони безпеки на півночі Сирії. Це звузить можливості Російської Федерації в прикордонній зоні. Саме для того, щоб перешкодити цьому, Російська Федерація інтенсифікувала атаки в рамках військової операції в Сирії», - констатував Халід Ахмед Биррен.2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1