Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

СКАЙП-СПІЛКУВАННЯ З ДІТЬМИ МИКОЛАЇВЩИНИ

З ініціативи Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.В.Лягіна, в рамках обласного творчого огляду Миколаївської області «Ми-українці», присвяченого 25-й річниці незалежності України, тривають інтерактивні скайп-зустрічі дітей з різних куточків України. В рамках номінації «Усі ми діти твої, Україно!» читачі бібліотек діляться своїми думками та мріями про майбутнє нашої держави.

В Інтернет-центрі дитячої бібліотеки відбулося скайп-спілкування учнів 4-Б класу ЗОШ № 1 (класний керівник Явтухова Н.М.) з учнями 4-Б класу ЗОШ № 3 м.Снігурівка Миколаївської області.

Маленькі гуляйпільці читали поезії місцевих авторів В.Діденка, Л.Геньби, Н.Квітки, О.Мухи, розповідали про місцевих краєзнавців та письменників, декламували вірші про Гуляйполе, в дійових особах прочитали оповідання І.Кушніренка «Відлуння війни».

Діти з Миколаївщини читали власні вірші про рідний край українською та англійською мовами, розповіли про історію міста Снігурівка та річку Інгул. Висловили занепокоєння з приводу забруднення річки та мріяли про будівництво на її берегах зони відпочинку.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації.

СКАЙП-СПІЛКУВАННЯ З ДІТЬМИ МИКОЛАЇВЩИНИ
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1