Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Скоро на Землю впаде величезний радянський супутник

Скоро на Землю впаде величезний радянський супутникФахівці американського космічного агентства НАСА зробили заяву про те, що в найближчі чотирнадцять днів на Землю впаде старий супутник, який був запущений Радянським Союзом, і вага цього апарату досягає півтори тонни.

Як повідомляє replyua.net, експерти НАСА поряд з цим виділили те, що не можуть назвати точну дату і місце падіння супутника, проте це безумовно відбудеться - апарат знизив швидкість обертання і через пару днів він зійде з орбіти - ймовірність цього практично стовідсоткова.

Супутник «Молния-1-44» запустили в космічний простір ще за часів Радянського союзу, в 1979 році. Він призначався для забезпечення телеграфно-телефонного зв’язку. Дослідники вже зробили заяву, що у супутника надмірно великі габарити для того, щоб згоріти в земній атмосфері, і цього не станеться.

Повністю апарат не згорить, але є ймовірність, що він може розколотися на кілька частин, і тоді сила зіткнення з поверхнею Землі буде не такою масштабною. За деякими припущеннями, радянський супутник впаде в будь-якій точці Землі ближче до двадцятого жовтня.

Вчені також зробили заяву, що ближче до цієї дати вони зможуть встановити приблизне місце падіння.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1