Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

СММ ОБСЄ: «Члени збройних формувань протягом майже п’яти годин забороняли проїзд патрулю СММ на блокпості біля Оленівки Донецької області»

СММ ОБСЄ: «Члени збройних формувань протягом майже п’яти годин забороняли проїзд патрулю СММ на блокпості біля Оленівки Донецької області»Уранці 1 березня патруль Місії у складі 6 співробітників на 3 автомобілях прибув на блокпост збройних формувань біля н. п. Оленівка (непідконтрольний урядові, 23 км на південний захід від Донецька) для перетину в напрямку підконтрольних урядові районів. Об 11:02, коли патруль СММ перебував на блокпості, член збройних формувань підійшов до співробітників Місії та сказав, що слід відкрити двері та багажники автомобілів Місії для проведення візуального огляду, перш ніж їм дозволять проїхати далі в напрямку підконтрольних урядові районів. Патруль відмовився це зробити, і згодом спостерігачів попросили почекати.

Упродовж кількох наступних годин СММ вживала заходів зі сприяння перетину блокпоста патрулем, утім автомобілі не пропускали. Увесь цей час блокпост був відкритий для перетину цивільними особами.

У період між 15:15 і 15:43 команда Місії зафіксувала 33 вибухи невизначеного походження орієнтовно за 2–5 км на захід, північний захід і північ. О 15:40 член збройних формувань сказав патрулю СММ, що блокпост закритий у зв’язку з порушеннями режиму припинення вогню в цьому районі.

Таким чином після майже 5 годин очікування патрулю Місії не вдалося продовжити рух. Співробітники СММ залишили блокпост о 15:43 та повернулися до непідконтрольного урядові Донецька.

www.osce.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1