Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

СММ ОБСЄ: терористи «ДНР» і ЗМІ РФ брехали про «постраждалих від обстрілів цивільних в Макіївці»

СММ ОБСЄ: терористи «ДНР» і ЗМІ РФ брехали про «постраждалих від обстрілів цивільних в Макіївці»СММ ОБСЄ спростувала повідомлення російських бойовиків і прокремлівських ЗМІ про «постраждалих від обстрілів цивільних в Макіївці».

Увечері 27 жовтня на околиці Макіївки пролунало кілька вибухів. Російські бойовики кілька разів повідомили про різну кількість постраждалих. Зрештою, терористи «ДНР» зупинилося на 7 поранених і 2 убитих місцевих жителів.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ спростувала ці дані: http://www.osce.org/ru/ukraine-smm/278381

Так, співробітниця магазину, що знаходиться неподалік від обстрілу, розмовляла з представниками місії і не отримала поранень, хоча раніше терористи повідомили про те, що вона була поранена. Також як мінімум один будинок, який, за даними сепаратистів, був пошкоджений, насправді залишився цілий. Ось цитата повідомлення прес-служби ОБСЄ: «Три цивільних особи, про поранення яких повідомлялося раніше, насправді не були поранені ... Співробітники міської лікарні №1 в Макіївці повідомили, що 27 і 28 жовтня поранені цивільні особи в їх відділення лікарні не поступали» .

«У частинах ЗСУ на лінії розмежування немає зброї, з якого обстріляли Макіївку»

Терористи звинуватили в обстрілі українські війська. Один з ватажків терористів «ДНР» Денис Пушилін Денис Володимирович навіть назвав прізвища українських офіцерів і частини, які, нібито «обстріляли Макіївку».

Прізвища офіцерів бойовики просто взяли з інтернету, заявив спікер штабу АТО Віктор Шубец. За його словами, ці люди, як і інші військові, не мають ніякого відношення до обстрілу. А в частинах на лінії розмежування немає зброї, з якого обстріляли Макіївку.

«Від лінії розмежування, відповідно калібру озброєння, відведені війська. Наприклад, РСЗВ «Гради» - на 20 кілометрів, щоб вони не могли дістати.

«Урагани» - на 40 кілометрів, «Смерчі» - на 50 кілометрів від лінії розмежування. Тобто наше озброєння відведено таким чином, що ми фізично не зможемо пошкодити місцевому населенню », - повідомив Віктор Шубец.

«Бойовики створюють істерію серед місцевих, щоб люди не розслаблялися»

Терористи обіцяють вимагати розслідувати факт обстрілу під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську. Є незаперечні дані, що по Макіївці стріляли з території, контрольованої бойовиками, повідомив військовий аналітик, військовий експерт, аналітик центру Digest & Analytics Ucraina Вадим Хомах. За його словами, стріляли з Путилівській гаї в Донецьку і з селища Спартак недалеко від міста. У бойовиків немає ніяких доказів атаки ВСУ, вважає аналітик.

«Давайте розслідуємо, ми не проти. Давайте докладемо всі документи, я думаю, що заради такого випадку можна і супутник підключити. Проблема не в цьому. Проблема в тому, щоб звинуватити. Це «розп`яті хлопчики», «зґвалтовані бабусі».

Вони (бойовики угруповання «ДНР» - ред.) Створюють істерію серед місцевих, щоб люди не розслаблялися. Щоб вони розуміли, що живуть у війні, і їх в будь-який момент можуть вбити », - вважає Вадим Хомах.

Терористи регулярно повідомляють про обстріл з боку ВСУ. Так, вже на наступний день після обстрілу Макіївки з`явилася інформація про обстріл мирних кварталів окупованій Горлівки з боку України.

i-army.org
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1