Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

СММ ОБСЄ: у Комінтернові обидві сторони порушили перемир’я

СММ ОБСЄ: у Комінтернові обидві сторони порушили перемир’яЗаступник керівника місії ОБСЄ на сході України Александр Гуґ заявляє, що в Комінтернові наподалік від Маріуполя обидві сторони конфлікту порушили угоду про перемир’я.

«Те, що сталося в Комінтернові, було очевидним порушенням Мінських угод… Зброя була застосована з наміром встановити контроль в регіоні, де раніше не було збройної присутності», – сказав він.


Місія також зафіксувала, що в Комінтернові була застосована зброя, заборонена Мінськими домовленостями.

«Під час подій довкола Комінтернова в останній тиждень обидві сторони обмежували спостерігачів ОБСЄ в свободі пересування», – додав Гуґ.

За даними українських військових, бойовики окупували Комінтернове, що доти було в «сірій зоні» між позиціями сторін конфлікту, 22 грудня й кілька днів не допускали туди спостерігачів ОБСЄ.

24 грудня спостерігачі під наглядом бойовиків змогли відвідати головну вулицю села, де побачили свіжі сліди гусениць БМП й танків, але не мали змоги побачити ні самої техніки, ні інших бойовиків, крім самого супроводу. За даними української розвідки, сепаратисти виводили свою техніку й особовий склад із села на час візиту спостерігачів, щоб після їхнього від’їзду повернутися.

www.radiosvoboda.org

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1