Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сьогодні активісти планують знести пам′ятник Леніну у Запоріжжі (стрім)

Сьогодні активісти планують знести пам′ятник Леніну у Запоріжжі (стрім)У Запоріжжі роздають листівки із закликами повалити пам′ятник Леніну, на його місце хочуть встановити "більш гідного представника краю", передає УНН з посиланням на сайт міста “061”.

Активісти роздають листівки із закликами взяти участь в акції 31 січня на площі Леніна. На 16:00 заплановано мітинг і повалення пам’ятника “вождю”. “Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у поваленні останнього символу тоталітаризму — пам’ятника Леніну. Людина, яка пригнічувала власний народ і голодомором вбила мільйони українців, не може перебувати у центрі українського козацтва. На цьому місці повинен стояти гідний представник Запорізького краю”, — наголошується у листівці.

Як повідомляв УНН, 29 січня запорізький сепаратист Володимир Новіков, відомий як “Алабай”, опублікував відкрите звернення до керівництва міліції Запоріжжя з вимогою захистити пам’ятник Леніну від анонсованого знесення. В іншому випадку бойовик готовий почати в місті теракти. Про це запорізький терорист заявив на своїй сторінці в соцмережі “ВКонтакте”. “Звертаюся до Вас з чіткою вимогою: в силу Ваших посадових повноважень і службових обов’язків забезпечити збереження пам’ятника архітектури та припинити можливі протиправні дії, спрямовані на його знесення, або пошкодження. В іншому випадку я зі свого боку знімаю режим спокою в Запоріжжі”, — заявив бойовик “Алабай”.

“В якості відповідних дій на Вашу злочинну недбалість і бездіяльність, що призвело до незворотних тяжких наслідків, Ви отримаєте в місті серію протиправних дій військового характеру, а так само щодо будівель Ваших місць проживання будуть застосовані РПО-А “Шмель”, — додав він.

У запорізькій міліції повідомили, що про погрози сепаратиста знають і маюьб намір адекватно відреагувати.


Сьогодні активісти планують знести пам′ятник Леніну у Запоріжжі (стрім)Сьогодні з ранку запорожці виявили, що головного Леніна у Дніпрогесу обнесли огорожею. Правда, парканчик ріденький і навряд чи він може врятувати пам′ятку від усіляких зазіхань ... Як розповіли "МІГу" очевидці, вчора на площі Леніна стояв "Камаз", завантажений секціями від метаплліческого паркану, і кран. Виявилося, що працівники КП «Титан» встановлювали навколо пам′ятника на площі Леніна паркан. За чиїм розпорядженням, поки неясно. Але міра явно спрямована на можливі "заворушення", намічені однієї з місцевих громадських організацій на сьогодні, 31 січня.


Дивіться веб-камеру (Площа Леніна, ДніпроГЕС) тут: http://webcam.zp.ua/?l193#camera або http://webcam.zp.ua/index.php?l234#camera

Стрім. Спроба демонтажу пам′ятника Леніну у Запоріжжі


Джерело: УНН, МІГ
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1565  julia77  01 лютого 2015, 21:35цитувати виділене
Я а так розумію ви або дуже наївна людина, або чиновник, або міліціянт. Питання хто?
Якщо буде СПРАВЖНЯ реформа то чому й ні? Але пока все на тому ж місті! чи може у вас якісь данні про добрі зміни?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  01 лютого 2015, 21:19цитувати виділене
Які добрі знання внутрішнього світу міліції. Я так Вас розумію, що навіть після реформування вона кращою не стане, принаймні в Ваших очах.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  julia77  01 лютого 2015, 18:21цитувати виділене
Звичайно ж не винуваті!!!!!!!!! їх "удєл" накази виконувати (неважливо тупі вони чи злочинні)бумажки писати, пити пиво (тихенько від начальства), гроші з народа дерти, (з продажу металолома, за ігрові автомати, з нелегальних самогонщиків, ну і на дорозі само-собою). А невеличким начальничкам сидіти по кабінетиках і в танчики гратись )))) ну а поважним "героям" тобфж великим начальникам мзду здирати з усіх фермеров, в ресторанах жерти і жити на широку ногу!!!!

А так вони більше ні в чому не винні, білі і пушисті, хлопчики-зайчики )))
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  01 лютого 2015, 16:13цитувати виділене
Так шо, мусора винуваті?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  31 січня 2015, 21:10цитувати виділене
Два города, Запорожье и Углегорск... в одном городе наши парни стоят насмерть, в другом мусора ленина защищают! ПЗДЦ!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  31 січня 2015, 18:48цитувати виділене
переговорники їдуть в ОДА ставити ультиматум владі Запоріжжя щоб до слідуючих вихідних істукана прибрали з площі.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  31 січня 2015, 13:20цитувати виділене
MahnoGrad.com дякую за онлайн посилання подивимося ...
 0  або