Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сьогодні почався найбільший зорепад 2015 року

Сьогодні почався найбільший зорепад 2015 рокуСьогодні, 7 грудня, жителі планети зможуть стати свідками унікального видовища. Зорепад Гемініди, який є одним з найпотужніших метеоритних потоків, почнеться цієї ночі і триватиме аж до 17 грудня.

Спостерігати без перебільшень самий видовищний і потужний по своїй силі зорепад зможуть практично всі жителі планети Земля, оскільки пройде «метеоритний дощ» як в Південному, так і в Північному півкулях. Як відзначають вчені, зірки почнуть падати вже сьогодні, проте спостереження за процесом любителям космосу варто починати вже після 11 грудня, оскільки тоді кількість метеоритів істотно зросте.

Пік цього незвичайного явища під назвою Гемініди припаде на 14 грудня. У цей період в окремих районах число метеоритів, що падають, досягне близько 120 на годину.

Також науковці додали, що під кінець року нас чекає ще один потужний зорепад — потік Урсіди. Він «накриє» Землю вже 23 грудня. Нагадаємо, що Гемініди являє собою один з найпотужніших метеоритних потоків. Він був відкритий ще в XIX столітті і відрізняється високим рівнем яскравості. Один з найбільш вражаючих зорепадів Гемініди був зафіксований в 2011 році, коли сплеск показував до 200 метеорів на годину.

2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1