Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сьогодні в області перевірятимуть систему оповіщення: запоріжців закликають не лякатися сирен

Сьогодні в області перевірятимуть систему оповіщення: запоріжців закликають не лякатися сиренУ всіх містах та районах Запорізької області сьогодні, 30 січня, відбудеться технічна перевірка централізованої регіональної системи оповіщення цивільного захисту населення з метою визначення її готовності до передачі сигналів цивільної оборони.

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, перевірка буде проводитися з передачею сигналу «Увага всім» з включенням електросирен. Крім цього, передача сигналу відбудеться по радіо FM та телеканалах «Алекс», «ТВ-5» та «Запоріжжя».

Перевірка системи оповіщення триватиме з 13.30 до 14.10.

Фахівці Департаменту звертаються до жителів та гостей області з наполегливим проханням у жодному разі не лякатися ввімкнення сигналу сирен, не сіяти паніку та з розумінням ставитися до необхідності перевірки регіональної системи оповіщення.

Як наголосили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, минула перевірка показала, що регіональна система оповіщення працює у штатному режимі, недоліків у роботі виявлено не було.

Система оповіщення підтримується у постійній готовності для оповіщення керівного складу області та населення при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації та організації оперативного зв’язку в районах її ліквідації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1