Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сьогодні в Україні має початися тестування електронних акцизних марок

Сьогодні в Україні має початися тестування електронних акцизних марокМіністерство доходів та зборів почне тестування електронних акцизних марок для того, щоб зменшити втрати бюджету від недоотримання податків від контрафактної тютюнової продукції. Відповідну заяву зробив міністр доходів та зборів України Олександр Клименко на зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації 17 жовтня, передає кореспондент УНН.

"Ще один напрям, який ми разом маємо зробити – ми маємо перейти на електронні акцизні марки, які дадуть нам зробити якісний ривок в цьому напрямку. Тут ми повинні від розмови перейти до діла. Вже 18 листопада у нас заплановано дивитися, як ці системи працюють. Тому, я думаю, що весь цей комплекс заходів дозволить нам скоротити достатньо серйозно, вивести до мінімального порогу цю (контрафактну – ред.) продукцію. Ми розуміємо, що десь вона залишиться, але максимально скоротиться", - заявив О.Клименко.

Пріоритетним завданням Міністерства також є ліквідація нелегального виробництва тютюнових виробів.

"В цій задачі є чотири напрямки. Завдання перше – це ліквідація нелегального виробництва тютюнових виробів. Це перша задача, якою ми сьогодні займаємося. Якщо подивитися на структуру акцизного збору по країні, то 70% іде якраз від тютюнових виробів".

Источник
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1