Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сьогодні весь світ відзначає день народження Інтернету

Сьогодні весь світ відзначає день народження Інтернету17 травня 1991 р. офіційно затвердили стандарт для сторінок Всесвітньої павутини www (World Wide Web). До цього часу вже працювала електронна пошта, перекачування даних і розсилки новин для роботи з клієнтами компаній. Винахід належить Тіму Бернерс-Лі, якому допомагав Роберт Кайо.

З появою Всесвітньої павутини в побуті комп’ютерників з’явилося нове слово «веб», що в перекладі з англійської означає «павутина». Світ дізнався про створення веб-серверів, веб-сторінок і веб-сайтів.

Для повного дотику до нового й прекрасного інтернет-світу не вистачало маленької деталі – спеціальної програми, яка б завантажувала і відкривала всі ці «веби» у тому вигляді, яким сьогодні вже нікого не здивуєш. Так з’явилися браузери.

Всесвітня павутина викликала фурор в Інтернеті і зробила серйозний переворот в області інформаційних систем. Інтернет став наповнюватися і розвиватися щомиті. На розробку гіпертексту для Всесвітньої павутини знадобилося два роки. Тепер завдяки HTML (мови розмітки гіпертексту) можливе створення, зберігання і відображення тексту.

Сьогодні Всесвітня павутина є мережею, в якій поєднані мільйони веб-серверів, які розосереджені по світу.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1