Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Соціальні працівники завжди ідуть на допомогу найуразливішим категоріям населення.

Соціальні працівники завжди ідуть на допомогу найуразливішим категоріям населення.Соціальна сфера – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Саме працівники соціальної сфери першими стикаються не лише з радістю вирішення проблем людей, які опинилися в складних життєвих обставинах, літніх людей, а в першу чергу з їхнім болем, нуждою, а часто і з горем. Для багатьох людей похилого віку, людей з інвалідністю, які на схилі літ залишилися самотніми, соціальний робітник – найкращий друг, надійний помічник, а іноді навіть і єдина розрада в теперішньому складному житті. Саме тому, одним із найголовніших завдань роботи КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР є допомога людині, в період її особистісного і соціального неблагополуччя,
У відділенні соціальної допомоги вдома КЗ "Центр соціальних послуг" Гуляйпільської міської ради послугу догляду вдома на протязі тижня отримували 556 громадян. Це і придбання та доставка медикаментів;
допомога в дотриманні особистої гігієни;
приготування їжі, прибирання приміщення, прання білизни;
оформлення та своєчасне подання документів на отримання різних видів соціальної допомоги;
оплата комунальних платежів, прибирання житла;
обробіток присадибних ділянок одиноким з 4-5 групою рухової активності.
Протягом звітного періоду до відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги звернулись 4 особи з метою отримання допомоги на лікування, 32 особи скористалися безкоштовними послугами перукаря, 20 осіб скористалися послугами швачки, 37 осіб скористалися послугами медичної сестри, 4 особи звернулися за отриманням гуманітарної допомоги у вигляді речей бувшого вжитку.

Протягом останніх 2-ох тижнів працівниками відділення соціальної роботи КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР було проведено наступну роботу:
- фахівець із соціальної роботи проводила соціально-профілактичну роботу із засудженими до покарань не пов’язаних із позбавленням волі. На базі Гуляйпільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області відбувся спільний прийом вище зазначеної категорії осіб спеціалістами КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР та Гуляйпільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області. Проведено оцінку потреб нововиявлених осіб, інформовано засуджених про діяльність організації, можливість отримання соціальних послуг на безоплатній основі, в тому числі консультації психолога у КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР. У ході роботи було проведено бесіди щодо ведення здорового способу життя, необхідності дотримуватися законів та правил поведінки у суспільстві та підтримувати родинні зв’язки.
- в рамках соціальної роботи по протидії торгівлі людьми 5 засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі пройшли онлайн-квест із безпечного працевлаштування. Наприкінці вони отримали сертифікати. Особи отримали знання із правил безпечного пошуку роботи та працевлаштування за кордоном. А також потренувалися використовувати ці знання на практиці, нехай і у віртуальній реальності.
- протягом останніх 2-ох тижнів фахівцями із соціальної роботи, з дотриманням усіх карантинних вимог, здійснено профілактичні рейди сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах на території Гуляйпільської ОТГ, Воздвижівської та Малинівської сільських ОТГ. У зв’язку з початком опалювального сезону, проведено перевірку готовності даних сімей до зимового періоду. Надано необхідні консультації, проведено бесіди щодо дотримання техніки безпеки при користуванні електро та пічними приладами, ведення здорового способу життя, раціонального використання коштів сімейного бюджету, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Аналізуючи загальний стан справ в родинах, можна відзначити,що в основному сім’ї готові до опалювального сезону, забезпечені твердим паливом, а також необхідним запасом продуктів харчування, речами першої необхідності та одягом.
- психологом відділення проводилася робота з особами та сім᾽ями, які потребують поліпшення психоемоційного стану, надано психологічні консультації та рекомендації щодо збереження психологічного здоров᾽я, забезпечення емоційно здорового мікроклімату в родинах, поінформовано про форми, прояви, причини та наслідки насильства в сім᾽ї та щодо їх запобігання.
Загалом під соціальним супроводом перебуває 10 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та 10 сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримують послугу соціального консультування. За звітний період загалом виявлено 184 сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, на обліку перебувало 45 сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також здійснюється соціальний супровід 8 прийомних сімей ( в них 14 дітей) та опікунської родини ( в ній 2 дітей, позбавлених батьківського піклування).
Зверніть увагу!!! Якщо Ви або Ваші рідні, знайомі чи сусіди, потрапили в складні життєві обставини і не в змозі подолати їх самостійно - зверніться до КЗ «Центр соціальних послуг» ГМР , який знаходиться за адресою: м.Гуляйполе, вул.Соборна, 107, телефон 4 12 65.
На базі нашого Центру надається безоплатна психологічна допомога сім᾽ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зауважуємо, що вся інформація отримана від Вас повністю конфіденційна та не підлягає розголошенню.
Не бійтеся змінювати життя на краще, робіть впевнені кроки до позитивних змін!

gpmrada.gov.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1