Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Співпраця зі ЗМІ - гарантія повномірного інформування

Співпраця зі ЗМІ - гарантія повномірного інформуванняПовномірне інформування населення про запроваджені пенсійною реформою зміни – один із найважливіших напрямків роботи пенсійної служби.

Задля ефективного виконання цього завдання працівники Гуляйпільського об’єднаного управління постійно зміцнюють співпрацю із засобами масової інформації, періодично проводять зустрічі з журналістами задля надання детальних роз’яснень. Адже інформація, яку ЗМІ доносять до людей, має бути точною і достовірною.

З цією метою заступник начальника об’єднаного управління Наталія Горпинич провела брифінг для представників районної газети «Голос Гуляйпілля» та районного радіомовлення «Радіо Гуляйпілля».

Вона розповіла працівникам засобів масової інформації про зміни в пенсійному законодавстві, які діють з 1 січня 2018 року.

Зокрема, повідомила про збільшення мінімального розміру пенсій, зростання вимог до страхового стажу для реалізації права на пенсійне забезпечення з 1 січня нинішнього року, зауважила на актуальності питання легалізації трудових відносин.

В ході зустрічі, працівники пенсійної та інформаційної сфер акцентували увагу на необхідності зміцнення взаємодії задля повномірного і широкомасштабного донесення достовірної інформації до мешканців району.

Начальник об’єднаного управління П.П. Науменко

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1