1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед

Український тренер очолив елітну футбольну Академію в Німеччині

Український тренер очолив елітну футбольну Академію в НімеччиніУкраїнський фахівець Володимир Лютий став тренером німецької команди "Ганза" (U-19). Також він буде займати і посаду спортивного директора в даній футбольній Академії. Про таке повідомив сам Лютий на своїй сторінці в Фейсбук.
Детальніше

Українська збірна зайняла третє місце на першості світу з дитячо-юнацького фітнесу

Українська збірна зайняла третє місце на першості світу з дитячо-юнацького фітнесуЗагалом представники України здобули чотири нагороди
Два золота, дві бронзи та третє загальнокомандне місце – результат виступу збірної команди України на чемпіонаті світу з дитячо-юнацького фітнесу. Про це повідомляє Національна федерація бодібілдингу України.
Понад 200 юних спортсменів
Детальніше

Українець Андрій Говоров встановив світовий рекорд в плаванні на 50 м батерфляєм

Українець Андрій Говоров встановив світовий рекорд в плаванні на 50 м батерфляємУкраїнський плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 м батерфляєм на змаганнях в Римі. Про це повідомляє Укрінформ.
Говоров проплив дистанцію за 22,27. На шляху до світового рекорду і перемоги Андрій Говоров обійшов чинного чемпіона світу Бена Прауда.
Попереднє
Детальніше

Ломаченко відправив Лінареса у нокаут і встановив рекорд

Ломаченко відправив Лінареса у нокаут і встановив рекордУкраїнський боксер Василь Ломаченко (11-1, 9 КО) завоював титул чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі, нокаутувавши в дуже цікавому і видовищному поєдинку венесуельця Хорхе Лінареса (44-4, 27 КО).
Після розвідки на початку бою Ломаченко став вигравати раунд за раундом, але в шостому, коли,
Детальніше

Збірна команда юнаків з волейболу знову утримала звання чемпіону району з волейболу!

Збірна команда юнаків з волейболу знову утримала звання чемпіону району з волейболу!Завершилися змагання за першість з волейболу серед команд юнаків у рахунок 73-ої районної спартакіади школярів. Напружена боротьба точилася до самого вечора серед команд у фіналі, який проходив на спортивному полі ДЮСШ. І ось близько 17-ої години нарешті пролунав свисток арбітра, який сповістив про
Детальніше

Україна вийшла на третє місце на Паралімпіаді

Україна вийшла на третє місце на ПаралімпіадіУкраїнські паралімпійці вибороли загалом вже дев′ять медалей - три золотих, дві срібних та чотири бронзових.
На першому місці у медальному заліку перебувають паралімпійці з США, на другому - паралімпійці з Франції.
Третє золото для української команди завоював Ігор Рептюх у змаганнях
Детальніше

І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!

І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!03 березня у спортивному залі ДЮСШ відбулися районні змагання юнаків з баскетболу в залік 73-ої спартакіади школярів. Результатом напруженої боротьби команд-фіналістів стала перемога збірної команди колегіуму. І вкотре перехідний кубок змагань повертається у стіни навчального закладу! Це результат
Детальніше

Змагання з баскетболу серед команд дівчат в залік 73-ї районної спартакіади школярів

Змагання з баскетболу серед команд дівчат в залік 73-ї районної спартакіади школярів21 та 23 лютого, в спортивних залах ДЮСШ, Гуляйпільської ЗОШ № 1 та Гуляйпільської СЗОШ, проходили змагання з баскетболу серед команд дівчат в залік 73-ї районної спартакіади школярів, присвяченої 95-й річниці з дня заснування Гуляйпільського району. В змаганнях прийняло участь 12 команд. Спочатку проходили
Детальніше

Український боксер Артем Далакян став чемпіоном світу

Український боксер Артем Далакян став чемпіоном світуForum, Інглвуд, штат Каліфорнія, США. У поєдинку за вакантний титул чемпіона світу за версією WBА в найлегшій вазі (до 50,8 кг) між українцем Артемом Далакяну (15-0, 11 КО) і американцем Брайаном Вилор (38-5, 23 КО) зафіксована перемога українця одноголосним суддівським рішенням.
Далакян здорово
Детальніше

Українець Олександр Абраменко виграв "золото" на Олімпіаді-2018

Українець Олександр Абраменко виграв "золото" на Олімпіаді-2018У Пхьончхані розіграли комплект нагород у фристайлі серед чоловіків (акробатика). Українець Олександр Абраменко отримав 128,51 бали та виграв "золото".
Президент України Петро Порошенко привітав Абраменка у Твіттері: "Україна пишається твоєю перемогою!"