Повідомити
Відміна

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11..14  Вперед

Спортивні вихідні

15 вересня на футбольних полях та стадіонах Запорізької області відбулися ігри 16-го туру другого кола Чемпіонату області з футболу серед аматорських команд (ПЕРША ЛІГА) в 2018 році.
Команда ФК «Полтавка» на своєму полі приймала команду «КТМ». Полтавці перемогли суперників з рахунком
Детальніше

Українка Потапова здобула срібло чемпіонату світу зі скелелазіння серед молоді

Ніка Потапова стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату світу зі скелелазіння у дисципліні на складність.
Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.
Загалом у змаганнях взяли участь 1178 спортсменів із 43 країн. Україну представляли 19 атлетів.
Учасники
Детальніше

Запорізька спортсменка підкорила п’єдестал чемпіонату Європи з веслування

Запорізька спортсменка підкорила п’єдестал чемпіонату Європи з веслуванняНа чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, що відбувся у хорватському місті Меткович, каноїстка з Енергодара Запорізької області Людмила Бабак перемогла на марафонській дистанції і стала триразовою чемпіонкою Європи. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени з 23 європейських країн.
Детальніше

Український тренер очолив елітну футбольну Академію в Німеччині

Український тренер очолив елітну футбольну Академію в НімеччиніУкраїнський фахівець Володимир Лютий став тренером німецької команди "Ганза" (U-19). Також він буде займати і посаду спортивного директора в даній футбольній Академії. Про таке повідомив сам Лютий на своїй сторінці в Фейсбук.
Детальніше

Українська збірна зайняла третє місце на першості світу з дитячо-юнацького фітнесу

Українська збірна зайняла третє місце на першості світу з дитячо-юнацького фітнесуЗагалом представники України здобули чотири нагороди
Два золота, дві бронзи та третє загальнокомандне місце – результат виступу збірної команди України на чемпіонаті світу з дитячо-юнацького фітнесу. Про це повідомляє Національна федерація бодібілдингу України.
Понад 200 юних спортсменів
Детальніше

Українець Андрій Говоров встановив світовий рекорд в плаванні на 50 м батерфляєм

Українець Андрій Говоров встановив світовий рекорд в плаванні на 50 м батерфляємУкраїнський плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 м батерфляєм на змаганнях в Римі. Про це повідомляє Укрінформ.
Говоров проплив дистанцію за 22,27. На шляху до світового рекорду і перемоги Андрій Говоров обійшов чинного чемпіона світу Бена Прауда.
Попереднє
Детальніше

Ломаченко відправив Лінареса у нокаут і встановив рекорд

Ломаченко відправив Лінареса у нокаут і встановив рекордУкраїнський боксер Василь Ломаченко (11-1, 9 КО) завоював титул чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі, нокаутувавши в дуже цікавому і видовищному поєдинку венесуельця Хорхе Лінареса (44-4, 27 КО).
Після розвідки на початку бою Ломаченко став вигравати раунд за раундом, але в шостому, коли,
Детальніше

Збірна команда юнаків з волейболу знову утримала звання чемпіону району з волейболу!

Збірна команда юнаків з волейболу знову утримала звання чемпіону району з волейболу!Завершилися змагання за першість з волейболу серед команд юнаків у рахунок 73-ої районної спартакіади школярів. Напружена боротьба точилася до самого вечора серед команд у фіналі, який проходив на спортивному полі ДЮСШ. І ось близько 17-ої години нарешті пролунав свисток арбітра, який сповістив про
Детальніше

Україна вийшла на третє місце на Паралімпіаді

Україна вийшла на третє місце на ПаралімпіадіУкраїнські паралімпійці вибороли загалом вже дев′ять медалей - три золотих, дві срібних та чотири бронзових.
На першому місці у медальному заліку перебувають паралімпійці з США, на другому - паралімпійці з Франції.
Третє золото для української команди завоював Ігор Рептюх у змаганнях
Детальніше

І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!

І знову колегіанти чемпіони району з баскетболу!03 березня у спортивному залі ДЮСШ відбулися районні змагання юнаків з баскетболу в залік 73-ої спартакіади школярів. Результатом напруженої боротьби команд-фіналістів стала перемога збірної команди колегіуму. І вкотре перехідний кубок змагань повертається у стіни навчального закладу! Це результат