Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Спортивні вихідні

15 вересня на футбольних полях та стадіонах Запорізької області відбулися ігри 16-го туру другого кола Чемпіонату області з футболу серед аматорських команд (ПЕРША ЛІГА) в 2018 році.

Команда ФК «Полтавка» на своєму полі приймала команду «КТМ». Полтавці перемогли суперників з рахунком 5:2. Відзначилися: Ходус Олександр - 2, Сухаревський Роман, Цукалов Дмитро та Антонюк Володимир.

Команда «Агро-Континент» приймала на своєму полі «Райагропостач». Гра закінчилася з рахунком 4:1 на користь наших земляків. Відзначилися: Тимченко Сергій, Омельков Олександр, Биковський Степан та Меркулов Єгор.

Решта ігор 16-го туру другого кола змагань завершилися з такими результатами: ФК «Петрівка» - ФК «Токмак» 2:1, «Таврія Скіф-2» - «НовАвтотранс» 4:3, «Ольвія» - «Прайд» 2:0, ФК «Братське» - ФК «Таврія» 3:0.

Турнірне становище команд після ігор 16-го туру другого кола змагань має такий вигляд:

ФК «Токмак» - 0

Ігри 16-го туру другого кола Чемпіонату відбудуться 22 вересня.

Команда ФК «Полтавка» на центральному стадіоні м. Гуляйполе прийматиме команду ФК «Братське». Початок зустрічі о 16.00 год. Запрошуємо вболівальників та глядачів підтримати наших земляків.

Команда «Агро-Континент» на виїзді, в м. Токмак, зустрічатиметься з командою «Прайд».

***

15 вересня на центральному стадіоні м. Гуляйполе проходили змагання з пляжного волейболу серед чоловічих і жіночих команд та відкритого турніру з міні-футболу на майданчику зі штучним покриттям серед юнаків 2004-2005 рр.н.

У змаганнях з пляжного волейболу серед чоловічих команд перемогу здобула команда у складі Коропацького Дениса та Мірошниченка Сергія, друге місце посіли волейболісти Кириченко Євген та Кириченко Олексій, третє місце - Зайцев Деніс та Набока Костянтин.

Серед жіночих команд переможцем змагань стала пара гравців у складі Рожик Єлизавети та Троян Вероніки, на другому місці - Тертишна Анжела та Ведмідь Юлія, третє місце зайняли Нечипоренко Олена та Клешня Юля.

Переможці нагороджені призами (волейбольні м’ячі) від міської ради, медалями та грамотами, призери - медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту ГМР.

На майданчику зі штучним покриттям проходили змагання відкритого турніру з міні-футболу серед юнаків 2004-2005 рр.н. за участю команд: «Атаман-ДЮСШ» м. Гуляйполе, збірна команда юнаків Воздвижівської ОТГ, «Надія» смт. Чернігівка та «ДЮСШ» м. Пологи. Змагання проходили за коловою системою.

За їх результатами перше місце посіла команда «Атаман-ДЮСШ» у складі якої виступали: Нижник Ілля, Волох Євген, Кириленко Дмитро, Пишоха Євген, Яковенко Іван, Домашенко Ілля, Гайдар Олексій, Мельніков Нікіта, Кідиба Максим, Рогач Данііл, тренер команди Мирошник Євген.

Друге місце посіла команда «ДЮСШ» (м. Пологи), на третьому – команда юнаків «Надія».

Команда-переможець нагороджена кубком та дипломом, команди-призери –дипломами, гравці – медалями різного ґатунку та грамотами відділу освіти, молоді та спорту ГМР.

Організаторами турніру в кожній команді були визнані кращі гравці. У команді гуляйпільців кращим гравцем визнано Волоха Євгена, якого нагороджено пам’ятним подарунком.