Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Стартап зі Швейцарії перетворить смартфон в мікроскоп

Стартап зі Швейцарії перетворить смартфон в мікроскопРозробка швейцарського стартапу Scrona, що отримала назву μPeek, дозволить перетворити смартфон в кишеньковий мікроскоп. Проект представлений на краудфандінговой майданчику Kickstarter.

Прямокутний девайс розміром з кредитну банківську карту перетворює смартфон на iOS або Android в кишеньковий мікроскоп, крім того з неабиякими можливостями. μPeek містить вбудований акумулятор і важить 55 грамів, однак дозволяє збільшувати зображення до 320 разів. μPeek синхронізується зі смартфоном через спеціальний додаток-компаньйон, використовуючи Bluetooth Low Energy. Втім через вкрай скромною товщини заряду акумулятора вистачить всього на 4 години, що на сьогоднішній день є найбільш відчутним мінусом девайса.

До теми: Скачать прошивки, ігри, програми на смартфони планшети аксессуари до них на androidsmartfony.com.

μPeek сподобається як дітям, так і допитливим дорослим, тому що відкриває двері в таємничий світ мікрокосму буквально одним рухом руки. Подбав виробник і про дизайн новинки: μPeek буде випускатися в декількох кольорах і модифікаціях. А саме, повідомляється про випуск флуоресцентного мікроскопа μPeek Blue - а це вже заявка на потрапляння в сегмент дослідницької апаратури професійного класу.

Для запуску у виробництво Scrona повинна набрати $126300 за найближчі 29 днів. У продажі поява μPeek заплановано на початок літа наступного року за ціною $150 за звичайну версію і $199 за μPeek Blue. В даний момент можна оформити попереднє замовлення на Kickstarter зі знижкою до $50.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1