Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Статус безробітного надаватимуть з першого дня звернення до служби зайнятості

Статус безробітного надаватимуть з першого дня звернення до служби зайнятостіСтатус безробітного надаватиметься з першого дня звернення та незалежно від місця проживання. Відповідна процедура закріплена Постановою КМУ «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку інших осіб, які шукають роботу». Про це повідомили у Мінсоцполітики України.

Новим порядком передбачено надання цього статусу з першого дня звернення та незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування. Така норма відповідає Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки у частині сприяння перерозподілу кадрів у регіональному й міжрегіональному масштабі та Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Щороку статус безробітного отримують 1,2 мільйона українців. Після прийняття постанови ці люди з першого дня звернення до служби зайнятості зможуть отримувати послуги із пошуку роботи. Таким чином, терміни пошуку роботи скоротяться.

Допомога по безробіттю буде виплачуватися, як і раніше, з 8-го дня реєстрації після перевірки службою зайнятості підстав і документів для її отримання.

Також Постанова визначає чіткий перелік документів, які необхідні для реєстрації безробітних, підстави припинення реєстрації безробітного, умови та порядок подачі безробітним клопотань для дострокового виходу на пенсію.

Довідка

До прийняття Постанови «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку інших осіб, які шукають роботу», статус безробітного надавався особі з 8-го дня після звернення.

Середній строк перебування особи у стані безробіття до працевлаштування становить 6 місяців. Період виплати залежить від страхового стажу та причини звільнення з роботи. Максимальний період виплати допомоги по безробіттю становить 360 днів.

Джерело
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1