Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Судом обрано покарання крадію, який викрав майно з двору священнослужителя та з території церкви у м. Гуляйполе

Судом обрано покарання крадію, який викрав майно з двору священнослужителя та з території церкви у м. ГуляйполеГуляйпільським відділом Токмацької місцевої прокуратури до суду направлено обвинувальний акт за ч. ч. 1, 2 ст. 185 КК України відносно чоловіка, який вчиняв крадіжки велосипедів.

Досудовим розслідуванням встановлено у жовтні 2018 року чоловік, 1974 р. н., який ніде на працює, з двору священнослужителя та з території церкви, розташованих у м. Гуляйполе Запорізької області викрав два велосипеди, чим спричинив потерпілим матеріальний збиток на 8073,99 гривень.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинуваченого, засуджено до 2 років позбавлення волі. У зв’язку з тим, що останній, вважається не судимим в силу ст. 89 КК України, повністю визнав свою вину та повернув власникам викрадене майно, з урахуванням думки потерпілих, останнього звільнено від відбування покарання, з випробуванням, з іспитовим строком 1 рік.

Прес-служба прокуратури Запорізької області
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1